Kauno mieste įžiebta smaragdinė Kalėdų eglė
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Šį sekmadienį, lapkričio 4 d., Kauno Rotušės aikštėje buvo įžiebta pagrindinė miesto eglė.

Šventinį koncertą išvydo ne tik minios į aikštę susirinkusių kauniečių, tačiau ir tūkstančiai tiesioginę renginio transliaciją stebėjusių LNK televizijos žiūrovų.

Trečius metus iš eilės pagrindinę miesto eglę puošusi menininkė Jolanta Šmidtienė šįmet pasirinko itin originalią idėją. 13 metrų aukščio eglė buvo sukurta iš 40 tūkst. plastiko butelių.

„Smaragdo spalva – visais atvejais gera. Žalia spalva tai ramybė, gamta, ekologija, – teigė J. Šmidtienė. – Kaip ir praeitais metais, visi norintys galės užeiti į vidų, kur miestiečius pasitiks „Veidrodžių karalystė“, pagaminta iš daugybės veidrodinių žaisliukų.

Čia kauniečiai galės palikti savo linkėjimus. Daug dėmesio skyrėme eglutės viršūnei. Šį kartą pasirinkome žvaigždę. Aštuoni lazerio spinduliai skleidžia šviesą tiek į viršų, tiek į žemę“.

„Gėris visuomet kovoja prieš blogį, tačiau šįkart nugalėjo gėris. Sveikinu visus“, – į Rotušės aikštę sekmadienį susirinkusius kauniečius sveikino miesto meras Andrius Kupčinskas.

Tūkstančiams eglės įžiebimo šventę atėjusių miestiečių koncertavo Rūta Ščiogolevaitė, Merūnas Vitulskis, Neda, Kauno burgundiškasis choras bei kiti atlikėjai.

Šį sekmadienį „Smaragdiniu Kalėdų miestu“ virtusiame Kauno centre visą mėnesį vyks gausybė nemokamų šventinių renginių.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: