Organizatorių archyvo nuotr.

Vakar, spalio 7 dieną Laisvės alėjoje pirmajame Kauno miesto bėgime startavo per 1000 bėgikų.

Skirtingose rungtyse – 10 ir 5 km bėgimuose bei 4 x 2,5 km komandinėje estafetėje – jėgas pasitikrino sportininkai mėgėjai bei profesionalai. Prieš bėgikų startą mažieji dalyviai išbandė 1 km distanciją, o laiko neskaičiuojantys smalsuoliai buvo pakviesti išbandyti 5 km FUN RUN atkarpą.

Ilgojoje 10 km distancijoje nugalėtoju tapo Tomas Venckūnas. Atkarpą jis įveikė per 33 min. 05 sek., nedaug nuo jo atsilikęs Dovydas Stašys liko antras (33 min. 28 sek.). Trečiąja vieta džiaugėsi per 33 min. 39 sek. finišavęs Justinas Križinauskas.

Trumpesnėje, 5 km atkarpoje pirmajame trejete taip pat išsirikiavo stipriosios lyties atstovai: Jonas Vytautas Gvildys – pirmas (15 min. 26 sek.), Vytautas Beliūnas – antras (16 min. 30 sek.) ir Tadas Kalkauskas – trečias (16 min. 59 sek.).

Estafetėje vikriausia komanda tapo sąjungos TAIP! ketvertas, jie rungtį įveikė per 32 min. 23,3 sek. Antroji vieta atiteko „Bėgančiam žmogui“, jų rezultatas – 35 min. 36,75 sek. Dar po kelių minučių finišavo komanda „Pumpurėliai“ (39 min. 13,85 sek.) ir pelnė garbingą trečią vietą.

„Pirmajame bėgimo renginyje dalyvavo ir patyrę sportininkai, ir ištvermingi entuziastai. Matėme ir labai stiprių, ir tik iš smalsumo bėgančių dalyvių. Bet kuriuo atveju, visi liko patenkinti, nes renginio tikslas kiekvienam yra vis kitoks, kiekvienam dalyviui duodama laisvė apsispręsti, su kokiu nusiteikimu jis dalyvauja“, – sakė VšĮ „Tarptautinis maratonas“ direktorius Darius Mikulis.