(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Praėjusiais metais Kauno miesto savivaldybės Viešųjų pirkimų ir koncesijų skyrius parengė 189 viešųjų pirkimų dokumentus, paskelbė apie pirkimus. Įvykdžius procedūras, buvo sudarytos 209 sutartys. Visų organizuotų pirkimų planuota vertė buvo 207,7 mln. litų, o atlikus pirkimo procedūras buvo sutaupyta net 36,6 mln. litų.

„Savivaldybė įgyvendina ne vieną svarbų projektą ir ypatingai džiugu, kad vykstant efektyviems viešųjų pirkimų konkursams pavyksta sutaupyti didžiules lėšas. Viešieji pirkimai konkurso būdu juk tam ir skirti“, – sakė Viešųjų pirkimų komisijos pirmininkas Zenonas Abramavičius.

,,Girstučio“ kultūros ir sporto rūmų papildomų statybos darbų, įrengiant vėdinimo, kaloriferių aprišimo mazgo, baseinų vėdinimo įrengimų ir šildymo vidaus inžinerines sistemas pirkimui buvo numatyta 1,554 mln. litų. Po procedūrų sudaryta sutartis su bendrove „Sienojus“, veikiančia pagal jungtinės veiklos sutartį su UAB „Kamesta“. Šios bendrovės darbus atliks už 1,540 mln. litų.

Tilto per Jiesią ir prietilčių (privažiuojamųjų kelių) prie jo rekonstravimo darbų pirkimo konkursui buvo numatyta 4,8 mln. litų, o po konkurso darbų kaina – 2,6 milijonai. Rekonstravimo darbus atliks AB „Kauno tiltai“.

Milikonių vidurinės mokyklos pastato išorinių atitvarų šiltinimo ir inžinerinių sistemų modernizavimo (rekonstravimo) projektavimo, statinio vykdymo priežiūros paslaugų ir rangos darbų kaina nuo 2,89 mln. po viešųjų pirkimų konkurso sumažėjo iki 2,12 mln. litų

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: