Organizatorių archyvo nuotr.

Birželio 15 dieną Kauno rajono socialinių paslaugų centre (Ežero g. 3, Kaunas) rengiama tradicinė, šešiolikta Kauno rajono neįgaliųjų sporto šventė ,,Pabūkime kartu“. Šventės pradžia – 11 valandą.

Šiuo metu dalyvauti sporto šventėje yra užsiregistravę 385 dalyviai iš visų 25 seniūnijų. Speciali rungtis tradiciniame renginyje numatyta ir seniūnams, jų „uždirbti“ taškai taip pat bus pridedami prie bendros seniūnijos dalyvių taškų sąskaitos.

Populiariausios sporto šakos – smiginis (užsiregistravo per 60 dalyvių) ir mėtymas į krepšį. Pastarojoje rungtyje dalyvius – vyrus ir moteris –ketinta skirstyti į dvi amžiaus grupes: iki 40 metų ir nuo 40 iki 70 metų. Tačiau išmėginti rankos taiklumą neįgaliųjų sporto šventėje paraiškas pateikė net 6 moterys, sulaukusios daugiau nei 70 metų amžiaus. Šią rungtį organizuoti talkins Kauno rajono moterų krepšinio komandos „Sirenos“ žaidėjos.

Ne mažiau populiarios ir kitos rungtys: šaudymas, greitosios šaškės, šachmatai, rankos lenkimas, lenktynės elektriniais ir rankiniais vežimėliais.

Renginio dalyviai varžysis dėl taurių, diplomų ir keturių specialiųjų prizų. Po varžybų sporto šventės dalyviai bus vaišinami kareiviška koše, klausysis koncerto.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: