Kauno rajono jaunųjų dziudo sportininkų pergalės
(c) Kauno rajono savivaldybės archyvo nuotr.
D. Raižytė ir L. Vaitkus su savo treneriais

Kaune vykusiose 2011 m. Lietuvos jaunių žaidynių finalinėse varžybose galynėjosi pajėgiausi šalies dziudo imtynių jaunieji meistrai.

Lietuvos jaunių žaidynių dziudo varžybos vykdomos dviem etapais: zonose ir finaluose. Žaidynių dziudo varžybų dalyviai pagal dziudo išplitimo geografiją Lietuvoje buvo suskirstyti į 5 zonas.

Finalinėse varžybose dalyvavo po 4 dziudo sportininkus iš kiekvienos zonos, kiekvienoje svorio kategorijoje (zonų nugalėtojai ir prizininkai), tad Kaune grūmėsi geriausi iš geriausiųjų.

Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos jaunieji dziudo mėgėjai į finalinį varžybų etapą delegavo net 12 savo atstovų.

Berniukų grupėje geriausiai sekėsi Lapių pagrindinės mokyklos dešimtokui Lukui Vaitkui (treneriai Vytautas Budginas ir Vaidotas Kavaliauskas).

Lukas, pralaimėjęs kovą dėl patekimo į finalą ,sugebėjo susikaupti ir akivaizdžia persvara laimėjęs kitus susitikimus iškovojo trečią vietą svorio kategorijoje iki 55 kilogramų. Svorio kategorijoje iki 50 kg.

Penktą vietą užėmė Aivaras Berežnojus. Apmaudi klaida neleido šiam atletui užlipti ant prizininkų pakylos. Aivaro treneriai – Rasa Steponaitytė ir Ramunė Čiaučionienė.

Merginų grupėje U. Karvelis gimnazijos dešimtokė Donata Raižytė (treneriai V. Kavaliauskas ir V. Budginas) svorio kategorijoje iki 70 kg. nesunkiai pateko į finalą, bet kovoje dėl pirmos vietos paskutinėmis sekundėmis palūžo ir užėmė antrą vietą.

Sunkioje svorio kategorijoje pagirtinai kovėsi Užliedžių gyvenvietės sportininkė Eigirdė Krištopaitytė (treneriai V. Kavaliauskas ir V. Budginas), užėmusi 5 vietą šioje prestižinėje svorio kategorijoje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: