Kauno rajono sportininkų pergalės suaugusiųjų dziudo čempionate
(c) Kauno rajono savivaldybės archyvo nuotr.

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį (spalio 21-22 dienomis) Kaune vyko jubiliejinis 40-tasis atviras dziudo suaugusiųjų čempionatas. Jame dalyvavo Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtiniai.

Pirmąją varžybų dieną buvo iškovoti du bronzos apdovanojimai. Tarp vyrų, pirmą kartą Lapių dziudo filialo istorijoje suaugusiųjų amžiaus grupėje trečiąją vietą iškovojo atkakliai ir ryžtingai imtyniavęs Mantas Smailys (sv. kat. iki 66 kg., treneriai V. Budginas ir V. Kavaliauskas).

Kitas bronzos medalis atiteko Brigitai Petkevičiūtei (sv. kat. virš 78 kg., trenerės R. Steponaitytė ir R. Čiaučionienė).

Antrąją varžybų dieną aukso medalį pelnė daugkartinis Lietuvos dziudo čempionas, daugelio tarptautinių turnyrų, čempionatų nugalėtojas ir prizininkas Egidijus Žilinskas (sv. kat. iki 100 kg., treneris R. Gricius).

Egidijus finale po įnirtingos, įtemptos ir pačios gražiausios varžybų kovos per pratęsimą užtikrintai įrodė savo pranašumą prieš Kauno atstovą Marių Labalaukį.

Bronzos medaliu suaugusiųjų amžiaus grupėje pirmą kartą savo sportinėje karjeroje pasipuošė Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykloje treneriu dirbantis Arūnas Miseckas (sv. kat. iki 90 kg., treneris E. Bunevičius). Penktą vietą iškovojo Babtų atstovas Martynas Straukas (sv. kat. iki 100 kg., treneris R. Pocius).

Sportininkų treneriai džiaugiasi pasiektais rezultatais ir ateityje tikisi dar įspūdingesnių pergalių.