(c) KaunoŽinios.lt archyvo nuotr.

Kauniečiai vėl galės išvysti pikantiškąjį aktorių Ugnės ir Rido Žirgulių duetą spektaklyje „Meilė Paryžiuje“. Tai populiariausias Teatro klubo spektaklis, vaidinamas Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos restoranuose.

Inos Pukelytės komedija „Meilė Paryžiuje“ – tai restorane statytas kabaretinis spektaklis, kurio personažų charakterius sukurti padėjo dailininkė Lina Jonikė, o garsinę Paryžiaus atmosferą kūrė Giedrius Misiūnas.

Po 20-ies metų santuokos dar nesena, bet jau ir ne jauniklių pora išsiruošia kelionėn į meilės miestą. Tačiau gyvenimiškos patirties bagažas ir paryžietiški kuriozai jiems neleidžia ramiai spoksoti į architektūrinius paminklus.

„Meilė Paryžiuje“ – tai pirmasis kabaretinio tipo spektaklis, sukurtas specialiai be dekoracijų ir kitokių sceninių efektų, kuriame aktoriai gali pilnai atskleisti savo kūrybiškumą ir meistriškumą. Čia jie ne tik savitai perteikia pjesės tekstą, bet ir improvizuoja, išnaudoja galimybę atsakyti į publikos replikas, juoką ar aplodismentus.

Šiuo metu tuose pačiuose Vilniaus ir Kauno restoranuose intensyviai rodoma ir kita Teatro klubo komedija pagal Inos Pukelytės tekstą – „Brendžio trims!”. Čia moteriškos logikos ir fantazijos verpetus suka aktorės Ieva Zelionkaitė, Miglė Pauliukaitytė ir Birutė Prekevičiūtė.

MEILĖ PARYŽIUJE: spalio 1 d. 19 val. „In Tilsit“ (Vytauto pr. 32, Kaunas)

spalio 28 d. 19 val. „Sadutė“ (Rotušės a. 4, Kaunas)

BRENDŽIO TRIMS!: spalio 8 d. 19 val. „In Tilsit“ (Vytauto pr. 32, Kaunas)

spalio 14 d. 20 val. „Sadutė“ (Rotušės a. 4, Kaunas)

Daugiau informacijos www.teatroklubas.lt

Sponsored video

Taip pat skaitykite: