Kauno

Kauno „Žalgirio“ klubas atsisveikino su iki šiol vyriausiuoju komandos treneriu dirbusiu Iliasu Zourosu.

Kol klubas ieškos naujo trenerio, laikinai pagal sutartį ekipai vadovaus „Žalgirio“ sporto direktorius Vitoldas Masalskis.

„Visose varžybose „Žalgirio“ komanda žaidė vis blogiau ir blogiau. Ypač tai parodė mačas su Maskvos CSKA. Anksčiau tik retkarčiais blogai sužaisdavo vienas kitas žaidėjas, o dabar minusą reikia dėti net keturiems, – sakė Kauno „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas. – Mes galėjome laimėti prieš CSKA ne todėl, kad jie silpnesni, bet todėl, kad ir jų komanda dar tik formuojasi, jie taip pat dar nesusižaidę. Tuo labiau, kad mes žaidėme savo aikštėje ir privalėjome laimėti.

Aišku, su treneriu I.Zourosu galima būtų laukti ir rudens, kaip jis prašo, tik kad valgyti labai norisi. Man atrodo, kad ruduo jau atėjo, o vaisių – nėra. Išvada tokia: reikia ieškoti naujo trenerio, kol dar nevėlu.“

Šios dienos Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ prie „Žalgirio“ komandos vairo jau stovės V. Masalskis bei asistentai Algirdas Milonas bei Mindaugas Brazys.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: