Konferencijoje
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Šiandien, spalio 26 d., Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje vyksta respublikinė metodinė – praktinė konferencija „E.mokykla“.

Pranešimus skaito KTU, LieDM asociacijos, VDU, A. Stulginskio universiteto, TEO LT, leidyklos „Šviesa“, Nacionalinio švietimo centro, UAB BMG Consulting, UAB „Nevda“, UAB „Baifoteka“, VšĮ „Nacionalinio administravimo ir valdymo agentūros“ atstovai, Kauno švietimo ir ugdymo įstaigų mokytojai ir kt.

Pagal elektroninių informacinių sistemų taikymą švietimo srityje Kaunas yra lyderis, todėl ši respublikinė konferencija vyksta Kaune.

Iš viso konferencijoje bus perskaityta 41 pranešimas. Konferencijoje dalyvauja 150 žmonių. Tai aukštųjų mokyklų dėstytojai, pedagogai, kiti informacinių technologijų specialistai.

Konferencijos organizatoriai – Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjas Antanas Bagdonas ir vyriausioji specialistė Toma Lileikienė.

Respublikinės konferencijos dalyvius pasveikino Kauno miesto mero pavaduotojas Povilas Mačiulis. Jis kalbėjo:

„Malonu matyti tokį gausų būrį dalyvių, susirinkusių į respublikinę konferenciją šia aktualia tema. Elektroninės technologijos labai sbvarbios mokiniams, mokytojams ir tėvams. Naudojantis jomis, galima įdomiau, efektyviau perteikti pamokos medžiagą, su mažesnėmis sąnaudomis galima pasiekti daug geresnių rezultatų įvairiose srityse.

Kaunas, turėdamas plačią akademinę bendruomenę, šioje srityje pasiekė daug gražių laimėjimų, tačiau tai dar ne pabaiga. Informacinės technologijos nuolat labai sparčiai tobulėja. Kaunas pirmavo ir elektroninėje prekyboje. Kaunas – pavyzdys visai Lietuvai, todėl šiandien ir susirinkome čia. Linkiu produktyvaus darbo“, – sakė P. Mačiulis.

Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjas Antanas Bagdonas pasveikino konferencijos dalyvius, padėkojo už aktyvų dalyvavimą ir pažymėjo, kad „informacinės technologijos vystosi labai sparčiai, todėl svarbu ne konkuruoti, o vis dalintis patirtimi. Kaune turime garžių pasiekimų elektroninio dienyno ir kitose srityse, todėl mielai pasidalysime savo patirtimi. Linkiu šioje konferencijoje įgyti naujų žinių ir jas pritaikyti savo įstaigose“.

Pirmuosius įdomius pranešimus perskaitė KTU, VDU atstovai, nes būtent šiose aukštosiose mokyklose labai plačiai taikomos informacinės technologijos. Jos palčiai naudojamos nuotoliniam mokymui.

Visi konferencijos dalyviai plačiai kalbėjo apie informacinių technologijų populiarumą ir dideles galimybes. Konferencijos dalyvių pranešimai bus internete, todėl ši informacija pasieks ir tuos, kurie konferencijoje nadalyvavo, bet domisi naujovėmis ir kolegų pasiekimais.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: