Spalio 15 d. Kauno technologijos universitete viešėjo Japonijos užsienio prekybos organizacijos JETRO (Japan External Trade Organization) generalinis direktorius Tatsuhiro Iwamoto ir Japonijos ambasados Vilniuje (antrasis) trečiasis sekretorius Shinya Kimura.

Kaip teigė JETRO atstovas Tatsuhiro Iwamoto, šio vizito tikslas – susipažinti su Kauno technologijos universitetu, jo vaidmeniu Lietuvoje, ypač gerai išanalizuoti, kokie moksliniai tyrimai plėtojami mūsų Universitete, kaip jie gali tarnauti verslui ir pramonei, taip pat kaip Universitetas bendradarbiauja su pramonės įmonėmis.

KTU mokslo prorektorius prof. Rymantas Jonas Kažys papasakojo svečiams apie Universiteto mokslo pasiekimus.

JETRO aktyviai vykdo įvairiopą veiklą, ypač skatina mokslo ir verslo įmonių bendradarbiavimą, aukštųjų technologijų plėtrą, padeda užsienio kompanijoms plėtoti verslą Japonijoje, inicijuoja intelektinės bazės augimą ir kita.

JETRO atstovaujama apie 60 pasaulio miestų.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: