Kviečiama šokti Milongą

Paskelbė: Darius Karaša Data: 2009-10-12 08:08

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Visus kauniečius ir svečius iš kitų miestų, mokančius ir norinčius išmokti šokti bei tuos, kurie tiesiog nori maloniai praleisti vakarą Kauno tango bendruomenė kviečia į Argentinietiško tango vakarą – MILONGĄ. Tai šokio vakaras, kuriame šokama milonga, tango, tango valsas, na, ir jei nerimsti savame kailyje, trykšti energija ir nenustygsti vietoje išgirdęs šiuolaikiško tango ritmą, gali šokti tango nuevo.

Galima neturėti laiko popietiniam miegui, nuskristi į Buenos Aires, kaimyną pavaišinti morkų pyragu ar nukasti sniegą nuo šuns būdos. Tai nieko tokio, savaime suprantama, mums visiems trūksta laiko ir empatiškai vieni kitiems linkčiojame ir sukame galvą pagal laikrodžio rodyklę.

Visų pirma, milongoje šokama prieš laikrodžio rodyklę. Visų antra, joje laikas neegzistuoja ir minties „ne, dar ne dabar, gal vėliau“ negali būti. Sakoma, sunkus tik pirmas kelionės žingsnis. Bet koks gi čia sudėtingumas? ATEITI, PAMATYTI ir ŠOKTI.

Kaune mintis apie MILONGAS, tai yra vakarus, kuriuose šokamas argentinietiškas tango, pradėjo formuotis visai neseniai – lygiai prieš metus, kai tango šokių mokytojas savo iniciatyva suorganizavo pirmąją Milongą. Šią svajonę – rengti Milongas Kaune, buvo siekiama įgyvendinti po truputį. Dabar šie vakarai organizuojami kiekvieną sekmadienį nuo 19 val. iki 22:30 val. kavinėje – klube „Migdolas“, yra nemokami. Į juos kviečiame atvykti šventiškai pasipuošus, mokančius ir norinčius išmokti šokti tango ar tiesiog norinčius maloniai praleisti vakarą argentinietiško tango muzikos aplinkoje. Na o tie, kurie nemoka šokti, vakaro metu bus pamokomi pagrindinių žingsnelių.

„Ateityje turime svajonių ir planų, kad šie tango vakarai pritrauks vis daugiau kauniečių ir svečių iš kitų miestų, bei galėsime organizuoti masiškesnius, įdomesnius renginius. Tikime, kad tango šokis išjudins žmones aktyviau dalyvauti visuomeniniame kultūriniame Kauno miesto gyvenime“, – teigia renginio organizatoriai „XXI a. renginiai“. Iki susitikimo Milongoje!

Tango bendruomenės informacija

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt