(c) kaunas.lt archyvo nuotr.

Pirmadienį Kauno rajono ir miesto savivaldybės vadovai, žurnalistai susipažino su nauja galimybe keliauti Nemunu. Laivas „Tolstojus” plaukė maršrutu Kaunas-Zapyškis-Kulautuva-Kaunas. Šis maršrutas – tai puiki galimybė pasigrožėti Kauno apylinkėmis, prisiliesti prie LDK istorijos aplankant Zapyškio gotikinę bažnyčią, susipažinti su tarpukario laikų žaliuoju kurortu – Kulautuva.

Tarpukariu tokios kelionės į Kulautuvą buvo labai populiarios, todėl tiek Kauno miesto, tiek rajono savivaldybės, norėdamos populiarinti vandens turizmą, paskyrė po 50 tūkst. litų šio maršruto funkcionavimui. Gyventojams kelionė pirmyn ir atgal kainuos 10 litų, vaikui – 5 Lt. Laivas „Tolstojus” visus norinčius plukdys sekmadieniais nuo prieplaukos prie Vytauto bažnyčios.

Atplaukę į Kulautuvą keliautojai turės 2 valandas laisvo laiko, prieš grįžtant atgal į laivą, todėl verta išnaudoti puikią galimybę susipažinti su miesteliu, pailsėti nuostabios gamtos prieglobstyje. Paprastai keliautojai lieka sužavėti miestelio grožio ir geros energijos, tad nori čia grįžti dar ne vieną kartą.

Pirmosios kelionės jau sulaukė didžiulio gyventojų susidomėjimo, todėl tikima, kad visą vasarą ne tik kauniečiai norės pasigrožėti vaizdingomis apylinkėmis plaukiant laivu iki Kulautuvos, bet miesto svečiai.

Pristatant maršrutą žiniasklaidai, ant denio susirinkusius sveikino laivo kapitonas, palinkėdamas gražios, malonios ir įspūdingos kelionės. Šventiniai burtai pranašavo ilgą ir sėkmingą maršruto gyvavimą. Kauno miesto mero pavaduotojas Rimantas Mikaitis ir Kauno rajono meras Valerijus Makūnas džiaugėsi, kad savivaldybės sėkmingai įgyvendina gražų bendradarbiavimo pavyzdį, kuomet tiesiami nauji bendri tiltai, siekiant populiarinti vandens turizmą vienu didžiausiu Lietuvos vandens keliu.

Informacija apie kelionę laivu
Kelionės organizuojamos kiekvieną sekmadienį 12 val. Nemuno upe maršrutu Kaunas-Zapyškis-Kulautuva-Kaunas. Kelionė prasideda nuo prieplaukos, esančios prie Vytauto bažnyčios. Kelionės trukmė – trys valandos, laisvas laikas Kulautuvoje – dvi valandos. Bilieto kaina suaugusiems – 10 litų, vaikams – 5 Lt.
Daugiau informacijos teirautis tel. 54 33 18, 8 672 66 694, el. paštu: kauno.rajonas@krs.lt.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: