Lampėdžių vandenis raižys vandens motociklai
(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Šių metų birželio 25 dieną (šeštadienį) motosporto klubas „RD-racing“ organizuoja Lietuvos respublikos vandens motociklų čempionato II etapą bei Lietuvos respublikos vandens motociklų slalomo čempionato II etapą. Varžybos vyks Lampėdžio ežere, kuriame susirinks daugybė geriausių Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Baltarusijos sportininkų.

Šeštadienio rytą geriausi Baltijos šalių sportininkai susirinks kovoti dėl Lietuvos čempiono vardo. Po praėjusio pirmojo čempionato etapo jėgos yra pasiskirsčiusios gana vienodai, todėl šis čempionato etapas žada daug intriguojančių ir ekstremalių pojūčių tiek sportininkams, tiek žiūrovams susirinkusiems pakrantėje.

Lampėdžių vandenį raižys ne tik profesionalūs sportininkai, susirinkę į Lietuvos vandens motociklų čempionatą, bet taip pat mėgėjai. Jų lauks speciali slalomo trasa, kurioje mėgėjai galės susirungti net keturiose klasėse. Runabout 2T Stock klasėje galės susirungti tie, kurių motociklai yra standartiniai bei dvitakčiai, Runabout 4T Stock klasėje – motociklas turės būti taip pat standartinis, bet keturtaktis, Runabout OPEN klasėje apribojimų vandens motociklui nėra, taip pat Lietuvoje dar gana nepopuliarioje klasėje SKI- tai stovimi motociklai.

Lampėdžiai variklių garsais pradės griaudėti nuo 11 valandos, tai bus pirmasis čempionato startas, kuris nuo pirmųjų akimirkų įsuks visus į ekstremalių pojūčių ratą. Visi norintys sudalyvauti slalomo varžybose registracijai susirinks nuo 16 valandos, startus organizatoriai žada 17 valandą.

Nedalyvauti precedentų Lietuvoje neturinčiame renginyje – tikra nuodėmė. Tad ruošk savo motociklą ir atvyk birželio 25 dieną prie Lampėdžio ežero. Jei neturi savo motociklo atvažiuok stebėti varžybų, tai užkrečiama. Tokių emocijų niekur kitur nepatirsi, taigi nepražiopsok.

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia.

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: