LFF taurės aštuntfinalyje
(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

2011/12 m. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyre burtai jau penktajame etape (aštuntfinalyje) į vieną porą suvedė praėjusių metų pusfinalinkę „Šiaulių“ ekipą ir A lygos bronzos medalininką Vilniaus „Žalgirį“.

Ketvirtadienį, spalio 6 d., Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijoje, ištraukti taurės penktojo etapo burtai šioms ir kitoms A lygos komandoms buvo palankūs. Septyniose iš aštuonių porų aukščiausios lygos klubai bus rungtynių šeimininkais.

Didžiausią intrigą žadanti „Šiaulių“ ir „Žalgirio“ dvikova bus vienas iš trijų A lygos ekipų tarpusavio susitikimų. Trečioje vietoje čempionate žengianti Marijampolės „Sūduva“ priims vieną iš lygos autsaiderių Klaipėdos „Atlantą“, o vidutiniokė Pakruojo „Kruoja“ susitiks su „Mažeikių“ ekipa.

Žemiausi pagal rangą varžovai atiteko Gargždų „Bangai“ ir FBK „Kaunui“. Praėjusio sezono LFF taurės finale žaidę gargždiškiai rungtyniaus su II lygos Pietų zonos lydere Vilniaus „Polonia“.

Daugkartiniai taurės laimėtojai kauniečiai namuose priims sensacingai vieną Kauno ekipą jau eliminavusius Klaipėdos „Jambo“ futbolininkus iš uostamiesčio Sekmadienio futbolo lygos.

Trijose porose susitiks antrojo pagal pajėgumą diviziono I lygos komandos susitiks su A lygos klubas. Taurės nugalėtojų titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“ rungtyniaus su Kėdainių „Nevėžiu“, Tauragės „Taurui“ iššūkį bandys mesti I lygos lyderis Vilniaus „REO“, o A lygos autsaiderė „Klaipėda“ svečiuosis Kėdainuose ir žais su vietos „Lifosa“.

LFF taurės penktojo etapo dvikovos vyks spalio 18-19 dienomis. Šiemet taip pat bus žaidžiamos šeštojo, ketvirtfinalio etapo rungtynės, o pusfinaliai ir finalai vyks kitąmet.

2011/12 m. sezone LFF taurės turnyre iš viso dalyvauja 65-ios ekipos.

2011/12 m. LFF taurės V etapo burtai:

Rungtynių nr., šeimininkai – svečiai, preliminari data ir laikas

49. Kėdainių „Lifosa“ (I lyga) – FC „Klaipėda“ (A lyga) (spalio 18 d. 15 val.);

50. Gargždų „Banga“ (A) – Vilniaus „Polonia” (II) (spalio 18 d. 18:30);

51. FBK „Kaunas“ (A) – Klaipėdos „Jambo“ (SFL) (spalio 18 d. 18:00);

52. Marijampolės „Sūduva“ (A) – Klaipėdos „Atlantas“ (A) (spalio 19 d. 18:00);

53. Panevėžio „Ekranas“ (A) – Kėdainių „Nevėžis“ (I) (spalio 19 d. 19:00);

54. „Šiauliai“ (A) – Vilniaus „Žalgiris“ (A) (spalio 19 d. 19:00);

55. Pakruojo „Kruoja“ (A) – „Mažeikiai“ (A) (spalio 19 d. 15:00);

56. Tauragės „Tauras“ (A) – Vilniaus „REO“ (I) (spalio 19 d. 15:00).

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: