Lietuvės toliau kerta visas favorites

Algirdo Paulausko treniruojama Lietuvos rinktinė Europos moterų krepšinio čempionate toliau kerta visas favorites.

Šeštadienį lietuvaitės (birželio 25 d.) 68:50 (13:12, 16:9, 15:17, 24:12) sutriuškino 2010 metų pasaulio čempionato ketvirtos vietos laimėtojas Baltarusijos krepšininkes ir iškovojusios ketvirtąją įskaitinę pergalę E grupėje užsitikrino mažiausiai antrąją vietą.

Baltarusės prieš puikiai dėl kamuolių kovojusias mūsų šalies krepšininkes atsilaikė tik pusantro kėlinio. Iki antrojo ketvirčio pabaigos likus žaisti dvi minutes baltarusės užsidirbo nesportinę pražangą, o kėlinį 7 taškais be atsako baigusios lietuvės įgijo 8 taškų pranašumą (29:21).

Netrukus po didžiosios pertraukos Lietuvos rinktinės persvara šoktelėjo iki 11 taškų (34:23) ir solidų pranašumą mūsų šalies ekipa išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

Rungtynių statistika

Lietuvos rinktinė: Sandra Linkevičienė 15 (3/15 metimų, 11 atk. kam., 3 per. kam.), Rima Valentienė 11, Vaida Sipavičiūtė 10, Aušra Bimbaitė 8, Eglė Šulčiūtė 7, Agnė Abromaitė 6, Milda Sauliūtė 5, Marina Solopova ir Gintarė Petronytė po 2.

Baltarusijos rinktinė: Anastasija Veremejenka 13, Katsiaryna Snytsina 12, Tatjana Troina 9.

Dėl pirmosios vietos grupėje Lietuvos rinktinė pirmadienį (birželio 27 d.) kausis su 2010 metų pasaulio vicečempionėmis Čekijos krepšininkėmis.