Lietuvės ketvirtfinalyje kausis su prancūzėmis

Algirdo Paulausko treniruojama Lietuvos moterų rinktinė po atkaklios ir permainingos kovos 59:63 (22:14, 14:21, 8:14, 15:14) nusileido pasaulio vicečempionėms Čekijos krepšininkėms ir užėmė antrąją vietą E grupėje.

Europos moterų čempionato ketvirtfinalyje lietuvaitės ketvirtadienį (birželio 30 d.) 21.30 val. kausis su titulą ginančia Prancūzijos rinktine.

Puikiai rungtynes pradėjusios Lietuvos krepšininkės įpusėjus antrajam kėliniui buvo įgijusios 11 taškų pranašumą (33:22), tačiau paskutines dvi ketvirčio minutes pralaimėjo 0:7 ir leido varžovėms priartėti.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui Lietuvos rinktinė atsiliko 8 taškų skirtumu, bet per kelias minutes panaikino deficitą ir šnopavo čekėms į nugaras. Persverti rezultato lietuvėms neleido klaidos bei netaiklūs baudų metimai.

Rungtynių statistika:

Lietuva: Aušra Bimbaitė 15 (8 atk. kam., 2/7 trit.), Gintarė Petronytė 11, Sandra Linkevičienė 9 (7 atk. kam.), Vaida Sipavičiūtė 6, Marina Solopova 6, Rima Valentienė 6 (2/10 trit.), Agnė Abromaitė 3, Eglė Šulčiūtė 2, Giedrė Paugaitė 1, (Milda Sauliutė).

Čekija: Eva Vitečkova 28 (7 atk. kam.), Katerina Elhotova 15, Ilona Burgrova 8, Petra Kulichova 8 (7 atk. kam.).