Lietuvos futbolo rinktinei negalės padėti T. Danilevičius
(c) V.Knyzelio/LFF.lt

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė spalio 11 dieną rungtynėse su Čekija turės verstis be traumuoto komandos kapitono Tomo Danilevičiaus, o saugas Deividas Česnauskis kol kas negali treniruotis dėl ligos.

33 metų T. Danilevičius ruošėsi atvykti į rinktinės stovyklą Marijampolėje ketvirtadienį, po trečiadienio vakarą vykusių Italijos „Serie B“ pirmenybių rungtynių – Kampanijos regiono derbio tarp „Nocerina“ ir Kastelamarės „Juve Stabia“.

Pastarajai komandai atstovaujantis T.Danilevičius pirmojo kėlnio pabaigoje įmušė pirmąjį mačo įvartį ir prisidėjo prie savo ekipos pergalės rezultatu 3:2, tačiau antrajame kėlinyje buvo pakeistas dėl traumos.

Lietuvos rinktinės puolėjui nustatytas raumens įtrūkimas, dėl kurio futbolininkui gali tekti dešimt dienų priverstinio poilsio. Tai reiškia, kad T.Danilevičius tikrai negalės prisijungti prie rinktinės su Čekija.

Jis tampa jau trečiuoju komandos nuostoliu – dėl diskvalifikacijų žaisti taip pat negalės saugai Edgaras Česnauskis ir Deividas Šemberas.

„Gaila, kad taip atsitiko, bet nieko negalime padaryti. Tomo mums trūks, tačiau naujų puolėjų nekviesime, nes jų vis tiek turėtų pakakti. Yra Darvydas Šernas, Robertas Poškus, Arsenijus Buinickis. Iš jų ir rinksimės“, – sakė rinktinės treneris Raimondas Žutautas.

Treneriams nerimo kelia ir saugo Deivido Česnauskio sveikata. Futbolininkas į rinktinės stovyklą atvyko apsirgęs ir kol kas negalėjo treniruotis. „Tikimės, kad Deividas dar spės atsigauti. Tačiau jei savaitgalį nepradės treniruotis, jam bus labai sunku pasiruošti rungtynėms“, – teigė R.Žutautas.

Ruošiantis rungtynėms su Čekija šiandien, spalio 7 d., Lietuvos nacionalinė rinktinė sužais treniruočių pobūdžio draugiškas rungtynes su Lietuvos jaunimo (U-21) komanda. Marijampolės „Arvi“ stadione vyksiančių rungtynių laikas iš 18 valandos pakeistas į 19 valandą.

Lietuvos ir Čekijos nacionalinės rinktinės susitiks spalio 11 dieną (antradienį) 21 valandą 45 minutės Kauno S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadione.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: