Artėja vienas iš reikšmingiausių Kauno miestui istorinių įvykių – Europos krepšinio čempionatas 2011.

Tai unikali galimybė pristatyti ir Lietuvai, ir užsienio šalims, kad Kaunas yra krepšinio sostinė, kad jis yra išskirtinis, įdomus, turintis gilias istorines bei akademines tradicijas miestas.

Tai bus pirmą kartą Lietuvoje rengiamas masinis, kelių minučių nepertraukiamai filmuojamas vaizdo klipas, kuriame atkartojami pasirinktos dainos žodžiai ir surengiamas įdomus ir intriguojantis vaidinimas. Tokio pobūdžio vaizdo klipai užsienyje yra vadinami „LipDub“ (pvz.: http://www.youtube.com/watch?v=muTMLuGWrp8).

Filmavimas vyks Kauno senamiestyje šalia Kauno rotušės rugsėjo 2 d., 17 val..

Vienas šios idėjos iniciatorių, Kauno mero pavaduotojas Povilas Mačiulis kviečia kauniečius atsinešti į filmavimą įvairios tautinės bei krepšinio atributikos ir įsiamžinti vaizdo klipe.

Filmuko scenarijus jau sukurtas. Pagrindinis klipo akcentas – kauniečio atlikėjo Lino Adomaičio daina „Stipriausias vardas“, kurią jis atliks kartu su Kauno Burgundiškuoju choru.

Skambant šiai dainai, šimtai, o gal ir tūkstančiai susibūrusių kauniečių Senamiesčio gatvėmis patrauks Rotušės aikštės link.

Vaizdo klipo filmavime jau panoro dalyvauti įvairių Kauno universitetų, kolegijų studentai, krepšininkai, futbolininkai, dziudo meistrai, policijos pareigūnai, ugniagesiai, medikai.

Šiame būryje bus ir kelios dešimtys visuomenei gerai žinomų kauniečių. Vaizdo klipas bus platinamas visame pasaulyje, todėl vienas dainos posmas bus atliekamas angliškai.

Detalesnė informacija bus pateikta:

http://www.facebook.com/pages/Krepsinio-sostine/201465299911637.

Pageidavimus bei komentarus galima siųsti šiuo el. paštu: erika.grudzinskaite@kaunas.lt.

Idėją pristatantis video:

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: