(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Dėl nugaros traumos šiemet Lietuvos rinktinei padėti negalintis vidurio puolėjas Marijonas Petravičius vasarą paskyrė reabilitacijai. Kaune pagal specialią programą sportuojantis krepšininkas atidžiai stebi rinktinės pasirengimą ir tiki, kad komanda gali pasiekti neblogų rezultatų.

Žemiau pateiktas interviu su šiuo krepšininku.

Sveikatos problemos jums užkirto kelią išmėginti jėgas rinktinės stovykloje. Kokį įspūdį palieka rinktinės žaidimas draugiškose varžybose?

Labai norėtųsi būti rinktinėje, tačiau buvo įsisenėjusių problemų dėl nugaros. Todėl tiek aš, tiek klubas norėjome šią vasarą paskirti reabilitacijai. Žinoma, stebiu draugiškas rinktinės rungtynes, buvau užsukęs ir į vieną treniruotę. Bendras vaizdas geras, vyrai dirba su noru. Aišku, dar ne viskas klijuojasi, bet yra laiko ir manau, kad viskas bus gerai.

Kaip sekasi reabilitacijos procesas? Kodėl pasirinkote būtent Kauną?

Reabilitacija tvarkoje, sportuoju pagal Milano gydytojų sudarytą programą. Viskas vyksta pagal planą – jau dabar jaučiuosi visai gerai. Kaune esantį sporto ir sveikatingumo centrą „Ąžuolynas“ rekomendavo rinktinės vadybininkai. Įranga ir personalas puikus, labai patogu po darbo su treniruokliais pabėgioti šalia esančiame Ąžuolyno parke, tad tikrai nesigailiu reabilitacijai pasirinkęs Kauną.

Pastarąjį sezoną praleidote Milano „Armani Jeans“ ekipoje. Kokia atmosfera komandoje, kaip jaučiatės būdamas šioje šalyje?

Italijoje klubas sudarė labai geras sąlygas. Sezoną taip pat vertinčiau gerai, asmeniniai rezultatai irgi buvo geri, išskyrus sezono pabaigą, nes tuo metu jau negalėjau žaisti dėl nugaros skausmų. Komandos rezultatai galėjo būti geresni: į Eurolygos geriausių komandų šešioliktuką tikrai turėjom patekti. Italijos lygoje pasiekėme finalą, tačiau gaila, kad nesugebėjome iškovoti čempionų titulo.

Italija paliko gerą įspūdį, ten malonūs, draugiški žmonės. Tačiau sirgaliai kiek vangoki – kituose miestuose pasitaikydavo, kad susirinkdavo pilnos salės, bet pačiame Milane – silpnokai. Vis tik Italija – futbolo šalis, o Milane – net dvi stiprios futbolo komandos.

Kaip šiuo metu būdamas Lietuvoje išnaudojate savo laisvalaikį?

Laisvo laiko nedaug – reabilitacijai skiriu apie pusdienį. O Lietuvoje nebuvus metus veikti tikrai yra ką: ir susitikti su draugais, ir tvarkyti įvairius reikalus.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: