(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Išpuolis įvykdytas pačiame Rusijos sostinės centre. Į buvusio “Žalgirio” savininko automobilį buvo paleista apie 20 šūvių.

Šūviai Maskvoje aidėjo apie pusę penkių vietos laiku. 62-jų metų verslininkas žuvo vietoje, kartu buvęs 32-jų vairuotojas buvo sužeistas, tačiau žaizdos gyvybei pavojaus nekelia.

Tyrėjų nuomone, išpuolis įvykdytas itin profesionaliai, jam buvo ilgai ruoštasi. Žudikai buvo išnagrinėję verslininko dienotvarkę, įprastinius maršrutus.

Šabtajus Kalmanovičius Lietuvoje labiausiai išgarsėjo kaip “Žalgirio” krepšinio klubo savininkas ir rėmėjas, buvęs su komanda šiai laimint Eurolygos taurę. Taip pat verslininkas kurį laiką buvo susijęs su “FBK Kaunas” futbolo klubu, tačiau jam nepavyko perimti pastarojo kontrolės.

Rusijoje Š. Kalmanovičius rėmė moterų krepšinį, buvo vienas iš pagrindinių “Spartak” komandos, tris kartus iš eilės laimėjusios moterų “Eurolygą” vienas pagrindinių rėmėjų. Kaip verslininkas Š. Kalmanovičius Maskvoje daugiausiai užsiėmė mažmeninės prekybos vietų vystymu, organizavo tokių pasaulinio garso žvaigždžių kaip Laiza Mineli, Maiklas Džeksonas ir Chose Kareras koncertus.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: