(c) Nojaus archyvo nuotr.

Elektra Studios ir Soundivision Studio Dubline įrašytas albumas – jau 7-tas atlikėjo diskografijoje.

Kūrybinį kelią pradėjęs 1988 metais, Nojus 1992 m. sukūrė grupę AIRIJA, įrašė 5 albumus, o nuo 2000 m. iširus grupei NOJUS tęsia muzikinę veiklą Dubline.

„Šis albumas – tai visos grupės kūrybinis darbas. Ritmika rūpinosi ir būgnų partijas kūrė Asta Milerienė, bosines linijas vystė Vidmantas Galeckas, saksofono ir akordeono melodijas piešė Lorenas Bučius, o man tik tereikėjo visa tai sudėlioti į savo vietas, nesugadinti ir pagražinti gitarų garsais bei solo išpuoliais, pasidalinti mintimis, virtusiomis žodžiais ir dainomis, kurios kiekviena gyvena savo gyvenimą ir pasakoja savo istoriją. NEMATOMI – apie tuos, kurie gyvena tarp mūsų, kuriems nereikia daug, jie randa laimę mažuose dalykuose – arbatos puodelyje, rytinėje saulėje ar vakarinės jūros skaidrioje tyloje.

NEMATOMI – apie mus ir mūsų nematomą pusę, kurią dar turime atrasti, pažinti ir keistis.“ – apie naują albumą kalba NOJUS.

Trečiasis albumo singlas „Laivas“ sukurtas ir dedikuotas „Tūkstantmečio Odisėjos“ Jachtai Ambersail.

Visa tai ir daugiau galėsite išgirsti ir pamatyti 2 valandų NOJAUS ir grupės koncerte – albumo NEMATOMI pristatyme Kauno mažajame teatre spalio 4 d. 18 val. sekmadienį.

NOJUS – gitaros, balsai, muzika, žodžiai; ASTA – būgnai; WIDMA – bosinė gitara; LORENAS – saksofonas, akordeonas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: