(c) kaunas.lt archyvo nuotr.

Kovo 24 dieną, 14 val. Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas ir kiti Savivaldybės atstovai lankysis Kauno II klinikinės ligoninės Vaikų pulmonologijos skyriuje bei aplankys sunkiausią tuberkuliozės formą besigydančius ir specialių poreikių turinčius vaikus.

Dalis tradicinio Kalėdinio labdaros vakaro metu surinktų lėšų (41 185 litai) buvo skirta Labdaros ir paramos fondui „Saulės smiltys“.

Už šiuos pinigus Kauno II klinikinės ligoninės Vaikų pulmonologijos skyriui buvo nupirkti 5 kompiuteriai, 10 televizorių, 10 šaldytuvų, 14 roletų komplektų, 8 funkcinės lovos.
Praėjusių metų pabaigoje vykusio tradicinio Kalėdinio labdaros vakaro metu rėmėjai, nepaisant sunkmečio, buvo labai dosnūs ir sergantiems vaikams paaukojo beveik 100 tūkst. litų.

Iki labdaros vakaro įmonės ir privatūs asmenys paaukojo 78 822 litus. Rotušėje vykusio aukciono metu už parduotus meno gaminius buvo surinkta 18100 litų, dar 700 litų rasti aukų dėžutėje.

Pagrindiniu labdaros vakaro rėmėju tapo bendrovė „Vėtrūna“, skyrusi 15 tūkstančių litų.

Šiais metais surinktas labdaros lėšas Tradiciniams kalėdiniams ir padėkos renginiams organizuoti ir koordinuoti darbo grupė nusprendė skirti Kauno II klinikinės ligoninės Vaikų pulmonologijos skyriuje sunkiausią tuberkuliozės formą besigydantiems ir specialių poreikių turintiems vaikams. Paaukoti pinigai taip pat skirti cukriniu diabetu sergančiųjų bendrijai „Likimas“ insulino pompų sensoriams įsigyti (17 500 Lt), paremtas Kauno kurčiųjų reabilitacijos centras – padovanoti klausos aparatai ir jų priedai keturiolikai vaikučių, turinčių klausos sutrikimų (36 200 Lt).

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: