(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Lietuvos moterų biliardo lyga (LMBL) visas merginas, mėgstančias žaisti biliardą, gegužės 30 dieną, 11 val. kviečia tik į joms skirtą renginį „M8 Taurė 2010“, kuris įvyks biliardo klube „ENTRY“ ((Kęstučio g. 71, Kaunas). Tai vienintelis biliardo turnyras, skirtas tik merginoms!

Pirmą kartą šis turnyras buvo surengtas prieš metus. Ne vienerius metus biliardą žaidusios merginos tuomet nusprendė prikelti moterų biliardą Lietuvoje, todėl buvo nuspręsta suorganizuoti tik merginoms skirtą biliardo turnyrą.

Organizatorių nuostabai į turnyrą susirinko net 29 merginos iš Kauno, Vilniaus ir Šiaulių, ko jau seniai nebuvo buvę Lietuvos čempionatuose ar kitose oficialiose varžybose. Turnyro sėkmė paskatino merginas imtis rimtesnės veiklos, taip gimė Lietuvos moterų biliardo lyga.

„M8 Taurė 2010“ – tai pulo varžybos, skirtos visoms Lietuvos moterims, besidominčioms biliardu. Varžybų metu bus žaidžiama aštuoniukė (Pool-8). Dalyvavimas nemokamas!

Geriausiai pasirodžiusių merginų laukia ypatingi prizai. Išskirtinę taurę dalyvėms dovanos „Aveiras“, motorizuotų parasparnių sporto klubas „Penktasis vandenynas“ turnyro laimėtojai žada pasiskraidymą parasparniu. Mobilaus ryšio bendrovė „Omnitel“ geriausiai žaidėjai įteiks telefoną, profesionalią biliardo lazdą padovanos „Biljuva“. Merginas “Obuolys” pradžiugins įdomiomis knygomis. Renginio akimirkas įamžins profesionalus fotografas Donatas Zaščiurinskas.

Dalyvių laukia ir daugiau dovanų: asmeninė fotosesija, specialiai turnyrui sukurti papuošalai, populiarios knygos ir t.t. Be to, viso renginio metu dalyvės galės dalyvauti įvairiose rungtyse ir laimėti nuostabių prizų.

Visas dalyves vaišinsime šampanu bei skaniu tortu.

Daugiau informacijos galima rasti apsilankius interneto svetainėje www.lmbl.lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: