(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Trečiadienį į Laisvės alėją ir Vienybės aikštę atkeliaus kalėdinės eglės, kurias šiemet papuoš miesto aukštosiose mokyklose studijuojantys studentai.

UAB „Irgita“ darbuotojai nuo 8.30 val. ketina pradėti darbus Vilijampolėje, o kitos eglutės pjovimo darbai Palemone prasidės apie 13 val. Bendrovės darbuotojai patikino, kad vakare abi eglės jau turėtų stovėti savo vietose.

Į Vienybės aikštę eglutė atkeliaus iš Vilijampolės (Ragučio g. 29), o Laisvės alėjos fontano vietą šventiniu periodo užims eglė iš Palemono (Palemono g. 69).

„Skyrius gavo daugiau nei 40 siūlymų. Norime padėkoti visiems siūliusiems ir padovanojusiems savo eglutės. Visas siūloma eglės skyriaus darbuotojai apžiūrėjo ir atrinko pagrindines tris miesto kalėdines eglės“, – sakė Miesto tvarkymo skyriaus specialistai.

Šiemet į miesto eglių puošybą aktyviai įsitraukė ir studentai. Laisvės alėjos fontano eglutę puoš KTU ekonomikos fakulteto studentai, o Vienybės aikštės eglutę universiteto atributika papuoš Vytauto Didžiojo universitetas. Šių eglučių įžiebimas vyks gruodžio 4 dieną.

Kauno technologijos universiteto (KTU) Ekonomikos ir vadybos fakulteto iniciatyva bus surengta Laisvės alėjos Kalėdų eglės papuošimų gamyba. Jėgas suvieniję fakulteto studentai, dėstytojai ir Vilkijos vaikų globos namų auklėtiniai gamins Kalėdų eglės papuošimus su augančiais kristalais.

Eglės papuošimų gamyba prasidės KTU Ekonomikos ir vadybos fakultete lapkričio 23 d., antradienį, 14.15 val. (Laisvės al. 55, 306 auditorija).

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: