(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Kaune lapkričio 18 – 21 d. vyko šiuolaikinių meno formų festivalis, šiuolaikinio meno laboratorija „Aura ir kiti demonai”. Kartu su šiuo festivaliu atidaryta nauja meninė erdvė Kaune – Verslo lyderių centras BLC „Kitas menas”.

Festivalio žiūrovai buvo pakviesti keturis vakarus praleisti neįprastose erdvėse. Pačiame Kauno miesto centre įsikūręs BLC, kuriame iki šiol dažniausiai vykdavo įvairūs verslo renginiai, nuo lapkričio vidurio atvėrė savo erdves „Kitam menui”: šiuolaikinio meno projektui, netradiciniams renginiams. Šią idėją inicijavo nuolatinės scenos neturintis ir naujų erdvių savo kūrybinei veiklai ieškantis Kauno šokio teatras ,,Aura”.

Birutės Letukaitės ir Gintarės Masteikaitės kuruojamas festivalis pristatė kitokį požiūrį į muziką, poeziją, šokį ir fotografiją. Šiuolaikinio meno laboratorijoje pasirodė įvairaus amžiaus ir patirties menininkai: audiovizualinės poezijos grupė „Avaspo”, audiovizualinio meno ir elektroninės muzikos grupė „Fusedmarc”, šokio projektas „Taip”, fotomeno festivalis „Kaunas photo ’09” ir Kauno šokio teatras „Aura”.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: