(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kauno miesto savivaldybės taryba neįgalius asmenis, kurie pritaiko būstą savo poreikiams, atleido nuo valstybės rinkliavos už statybą leidžiančio dokumento išdavimą.

Nuo šiol neįgaliems asmenims už savo būsto pertvarkymą nereikės mokėti jiems gana didelės 250 litų sumos iš savo kuklių pajamų.

Šis sprendimas – miesto visuomenės solidarumo su neįgaliaisiais ir jų palaikymo aktas. Per metus vidutiniškai išduodami keturi leidimai rekonstruoti būstus, pritaikomus neįgaliųjų poreikiams.

Taryba įgaliojo Savivaldybės biudžetinę įstaigą Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centrą vykdyti Kauno mieste Būsto pritaikymo žmonėms su negalia 2007-2011 metų programą. Tačiau tokiuose projektuose statytoju įvardijamas ne Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras, bet pertvarkomo būsto savininkas.

Savivaldybės taryba turi teisę savo biudžeto sąskaita paskirtiems valstybės rinkliavos mokėtojams sumažinti valstybės rinkliavos dydį arba iš viso nuo jos atleisti tais atvejais, kai valstybės rinkliava įskaitoma į tos savivaldybės biudžetą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: