(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Viešosios tvarkos tarnybos darbuotojai birželio 7–11 dienomis surašė 15 administracinės teisės pažeidimų protokolų, iš kurių 3 bus nagrinėjami Sanitarijos inspekcijoje, o likusieji Administracinėje komisijoje.

Daugiausiai protokolų (7) buvo surašyta už transporto priemonės pastatymą ant žalios vejos. Po kelis protokolus buvo surašyta už Gyvūnų laikymo Kauno mieste taisyklių pažeidimą bei už statybinių blokų sandėliavimą neturint Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo išduoto leidimo, statybinio laužo neišvežimą.

Taip pat protokolai buvo išrašyti  už prekybą viešoje vietoje, neturint Kauno miesto savivaldybės išduoto leidimo prekiauti, už medžių išpjovimą neturint Savivaldybės nustatyta tvarka išduoto leidimo.

Tarnybos darbuotojai nagrinėjo Administracinių teisės pažeidimų bylas dėl draudžiamos prekybos viešoje vietoje neturint leidimo. Priimti sprendimai dėl nuobaudų skyrimo ir parengti nutarimai. Laisvės al. ir prie požeminės perėjos buvo kontroliuojama, kad nevyktų prekyba nuo laikinųjų statinių ir grindinio viešose vietose.

Taip pat buvo tirti ir gyventojų gauti skundai dėl nelegaliai įrengtų daržų ir tvorų daugiabučių gyvenamųjų namų rajone, dėl laikomų bičių avilių arti kaimyninio sklypo ribos, dėl statomų transporto priemonių ant vejos, Gyvūnų laikymo taisyklų pažeidimo, dėl bute laikomo šuns keliamo triukšmo ir nemalonių kvapų, dėl privačioje valdoje laikomų ūkinės paskirties gyvūnų (arklių).

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: