(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Vakar po pietų Gedimino ir Miško gatvių sankirtoje nukritusi liepa smarkiai apgadino automobilį, kurio savininkas tuo metu sėdėjo viduje. Šiandien žiniasklaidoje teigiama, kad draudimo bendrovė, įvertinusi šį įvykį, ketina kreiptis į Savivaldybę dėl neprižiūrimų medžių. Liepa nebuvo nupjauta, nes Kultūros paveldo departamento Kauno teritorinis padalinys neišdavė leidimo.

Kauno miesto savivaldybė informuoja, kad 2010 m. balandžio 16 Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyrius Aplinkos apsaugos skyriui pateikė prašymą apgenėti ir nupjauti pasvirusius ir išpuvusius medžius Maironio, Trakų ir Miško gatvėse.

Miško g. buvo numatyta kirsti 5 medžius, 97 – genėti. Vakar Miško ir Gedimino g. sankirtoje nulūžusi liepa taip pat buvo pažymėta kaip kirstina.

Aplinkos apsaugos skyrius išduodamus leidimus turėjo suderinti su Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Kauno teritoriniu padaliniu. Suderinimas reikalingas, kai medžiai yra kertami, genimi ar pertvarkomi nekilnojamųjų kultūros vertybių teritorijoje ar jos apsaugos zonoje.

2010 m. balandžio 27 d. Aplinkos apsaugos skyrius leidimus suderinimui pateikė Kultūros paveldo departamento Kauno teritoriniam padaliniui, tačiau jis atsisakė derinti parengtus leidimus. Iki šiol nėra gautas atsakymas, dėl kokių priežasčių minėti leidimai nėra derinami.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: