(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Š.m. birželio 10 – liepos 10 dienomis visoje šalyje bus organizuojama prevencinė priemonė “Turgus”. Šia prevencine priemone bus siekiama suaktyvinti policijos įstaigų veiklą šalies turgavietėse, prekyvietėse ir jų prieigose.

Policijos įstaigos kaups, sistemins ir analizuos informaciją, susijusią su alkoholio ir jo produktų, tabako ir jo gaminių, plataus vartojimo prekių apyvarta, intelektinės nuosavybės apsauga, fizinių bei juridinių asmenų neteisėta ūkine, komercine veikla, neteisėta vaistų apyvarta ir nusikalstamu būdu įgytų daiktų realizavimu ir kitais teisės pažeidimais, daromais prižiūrimoje teritorijoje esančiose turgavietėse, prekyvietėse bei jų prieigose.

Kartu su turgaviečių administracija ir pasitelkiant Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Finansų ministerijos teritorinius padalinius, kitas valstybines institucijas bei visuomenės aktyvą (policijos rėmėjus) bus organizuojamos kryptingos prevencinės priemonės ir reidai turgavietėse, prekyvietėse bei jų prieigose.

Regioninėse žiniasklaidos priemonėse bus skelbiami pasitikėjimo telefonai, kuriais asmenys galės pranešti apie neteisėtai vykdomą veiklą. Taip pat bus skelbiama informacija gyventojams apie atsakomybę už neteisėtai vykdomą komercinę, ūkinę, finansinę ar profesinę veiklą bei atsakomybę už nusikalstamu būdu gauto turto įgijimą ir realizavimą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: