Po kritikos, ispanų apdovanojimas Kaunui

0
1
(c) Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Kauno miestas gavo dar vieną aukštą įvertinimą – laikinoji sostinė Ispanijoje išrinkta geriausia 2011 metų turizmo kryptimi Europoje.

Kauno miestas Ispanijos turizmo leidinyje QTRAVEL sausio mėnesį buvo nominuotas geriausiai 2011 metų turizmo krypčiai Europoje. Šioje nominacijoje varžėsi 11 kandidatų. Ispanų žurnalistų iniciatyva Kaunas buvo įtrauktas į nominantų sąrašą.

Kauno konkurentai buvo Stokholmas (Švedija), Viena (Austrija), Ciurichas (Šveicarija), Turinas (Italija), Marmaris (Turkija), Algarvė (Portugalija), Lisabona (Portugalija).

Šis Ispanijos žurnalas yra labai populiarus savo šalyje, išeina kas du mėnesius 80 tūkstančių egzempliorių tiražu.

Kaunui šis garbingas apdovanojimas bus įteiktas 2012 m. sausio mėnesį turizmo parodoje Fitur, kuri vyksta Madride.

Ispanijos leidinys „QTRAVEL”, apdovanojęs Kauną, rengiasi šiais metais dar išspausdinti du reportažus apie Lietuvą, kaip itin patrauklią, ispanams jau puikiai žinomą turizmo šalį.

„Mūsų miestui tai yra puikus įvertinimas. Džiaugiuosi, kad mūsų šalį pamėgo turistai ne tik iš kaimyninių valstybių, bet ir iš pietų Europos. Nuoširdžiai dėkoju Lietuvos Turizmo informacijos centro Barselonoje darbuotojams, kurie yra puikūs mūsų šalies ambasadoriai”, – sakė miesto meras Andrius Kupčinskas, džiugias naujienas sužinojęs komandiruotės Briuselyje metu.

„Tai iš ties šauni žinia ne tik Kaunui, bet ir visai Lietuvai. Ypač po kritikos lavinos dėl futbolo aikštės. Vis dėlto ispanai Lietuva žavisi ir nori čia atvykti kaip turistai. Tai matyti ir dalyvaujant parodose Ispanijoje, kur mūsų stendas sulaukia didžiulio susidomėjimo”, – teigė Valstybinio turizmo departamento direktorė Raimonda Balnienė.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia