Kreipimuosi raginama išnešti P. Gražulį iš Žmogaus tesiių komiteto, Anaidos Simonian ir Vilmos Černiauskaitė fotomontažas.

Trečiadienį vakare žmogaus teisių portale manoteises.lt pasirodė kreipimasis, raginantis „išnešti“ Petrą Gražulį iš LR Seimo Žmogaus teisių komiteto. Per vieną naktį kreipimąsi pasirašė 4500 žmonių.

Kreipimesi atkreipiamas dėmesys, kad P. Gražulis ne kartą nesilaikė LR įstatymų, nepakluso policijos pareigūnams, niekino marginalizuotų grupių atstovus ir pačius žmogaus teisių principus, todėl Seimo nariai turėtų pašalinti P. Gražulį iš Žmogaus teisių komiteto ir paskirti kitą, kvalifikuotą asmenį į šį komitetą.

„Dar niekada portale manoteises.lt per tokį trumpą laiką nebuvo surinkta tiek parašų, ypač kai kalbame apie klausimą, susijusį su Seimo nario paskyrimu į komitetą. Tai rodo, kad žmonės stebi Seimo veiklą, yra nusivylę tokiu sprendimu ir klausia – nejaugi šis Seimas toks nekompetentingas, kad negebėjo rasti tinkamesnio asmens į šį komitetą?“, – sako portalo manoteises.lt redaktorė Jūratė Juškaitė.

Pasipiktinimas kilo, kai valdančiosios daugumos balsais Petras Gražulis antradienį buvo paskirtas į Seimo žmogaus teisių komitetą.

Visas kreipimosi tekstas: http://manoteises.lt/peticija/ isneskitegrazuli/

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: