(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Kauno miesto savivaldybė paskelbė naują požeminės automobilių stovėjimo aikštelės Vienybės aikštėje projektavimo, statybos, techninės priežiūros ir eksploatacijos koncesijos suteikimo konkursą.

„Jeigu procedūros neužsitęs, koncesijos konkurso nugalėtojas turėtų paaiškėti gegužės mėnesį“, –sakė Kauno miesto savivaldybės Viešųjų pirkimų ir koncesijų skyriaus vedėjas Raimondas Mačikėnas.

Savivaldybės atstovai tikisi, kad konkursu susidomės ne tik vietinės, bet ir užsienio statybos įmonės. Praėjusiais metais paskelbto požeminės stovėjimo aikštelės Vienybės aikštėje koncesijos konkurso dokumentus nusipirko 13 bendrovių, tačiau vėliau konkursas buvo nutrauktas, nes vienintelis konkurso dalyvis neatitiko kvalifikacinių reikalavimų.

Tuomet Savivaldybė parengė naujas, bendrovėms palankesnes koncesijos konkurso sąlygas, kuriose pasiūlymui užtikrinti galima pateikti ne tik banko, bet ir draudimo bendrovės laidavimą.

Pagal požeminės stovėjimo aikštelės Vienybės aikštėje koncesijos sutartį, konkursą laimėjusi įmonė turės įrengti 750 vietų požeminę aikštelę. Koncesijos trukmė – 25 metai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: