Šiandien Kauno oro uoste (KUN) sutikti pirmieji naujosios krypties Reikjavikas – Kaunas keleiviai.

Visą vasaros sezoną, kas antrą pirmadienį iš Kauno oro uosto į didžiausią Islandijos Keflaviko oro uostą, esantį šalia Reikjaviko, ir atgal kils Islandijos aviakompanijos „WOW air“ 168 vietų lėktuvas „Airbus A320-200“.

„WOW air“ yra dar viena aviakompanija Kauno oro uoste ir pirmoji oro uosto istorijoje sujungsianti Kauną ir išskirtinio grožio Islandijos salą. Esame tikri, kad lietuviai pamėgs šią šalį ir įtrauks į savo atostogų planus. Be to, tai proga keliauti mėgstantiems islandams atrasti Lietuvą“, – sakė Kauno oro uosto generalinis direktorius Arijandas Šliupas.

Iš Kauno lėktuvas kils pirmadieniais, 9.30 val., o Reikjavike leisis 10.40 val. Atgal į Kauną kils taip pat pirmadieniais 00.55 val. ir leisis 07:55 vietos laiku.

„WOW air“ yra jauna, 2011 metais įkurta Islandijos aviakompanija. Bendrovės skrydžių žemėlapis apima 12 Europos miestų – Kopenhagą, Londoną, Ciurichą, Bazelį, Krokuvą ir kitus – Kaunas bus trylikta kryptis. „WOW air“ avialinijų pagrindinis tikslas – saugi ir maloni kelionė. Bilietų kaina bendrovės tinklapyje nurodoma su visais mokesčiais, keleiviui be papildomų mokesčių leidžiama su savimi vežtis iki 20 kg bagažo.

Kauno oro uosto vasaros sezono maršrutų tvarkaraštyje taip pat numatyti skrydžiai į Palmą de Maljorką, Dubliną, Londoną (Stanstedą, Getviką, Lutoną), Liverpulį, Frankfurtą Haną, Birmingemą, Briuselį, Bristolį, Oslą, Tamperę, Edinburgą, Alikantę, Rodą, Kosą, Stokholmą, Lydsą Bradfordą.

Šiuo metu iš Kauno oro uosto tiesiogiai galima pasiekti 23 Europos oro uostus. 2011 m. Kauno oro uosto keleivių srautas viršijo 872 tūkstančius. Kauno oro uostas yra vienintelis oro uostas Europoje 9 metus iš eilės nuosekliai didinęs keleivių skaičių. Išsiplėtus oro uosto siūlomai skrydžių geografijai, padidėjo ir aktyvaus veikimo zona – oro uosto paslaugomis naudojasi Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Kaliningrado srities ir šiaurinės Lenkijos dalies gyventojai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: