(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

„ParisTech“ ir „Renault Foundation“ pristatė pirmąsias magistro studijas, skirtas elektromobilių sričiai. Šių studijų programą parengė „Renault Corporate Foundation“ drauge „ParisTech“. Programos pristatymo ceremonija vyko spalio 12 d.

Pagal šią programą bus dėstoma „ParisTech“ inžinerijos mokyklose – „Arts et Métiers ParisTech“, „ENSTA ParisTech“, „Mines ParisTech“ ir „Ponts ParisTech“. Studijas baigę jaunuoliai taps inžinieriais, turinčiais elektromobilių projektuotojo išsilavinimą.

Nauja, unikali programa apims šešiolikos mėnesių kursą, skirtą naujų mobilumo formų studijavimui. Ambicingą programą „Renault Foundation” ir „ParisTech“, bendradarbiaudami su „Tvaraus mobilumo institutu“ (Sustainable Mobility Institute), parengė rūpindamiesi naujų įgūdžių, reikalingų nulinės emisijos transporto priemonių technologijų revoliucijai, skatinimu būsimų automobilių inžinierių tarpe. Studijas sudarys keturias fazės.

Tris mėnesius studentams bus teikiamos esminės tvaraus mobilumo žinios, po to jie turės pasirinkti vieną iš tolesnių studijų krypčių:

– elektrinių transporto priemonių energijos šaltinių studijas (elektromechaninės konversijos, statinės konversijos);

– elektrinių transporto priemonių architektūros ir dizaino studijas (elektromobilių mechaninių ir elektros sistemų projektavimas).

Praktinį studijų kursą sudarys trijų mėnesių stažuotė tyrimų laboratorijoje ir šešių mėnesių stažuotė pasirinktoje įmonėje.

Pirmąjį naujos studijų krypties kursą sudarys 26 studentai.

„Renault” įkūrė „Renault Foundation“ 2001 m. Šio fondo vaidmuo yra sukurti ilgalaikius ryšius tarp verslo ir mokslo institucijų visame pasaulyje, plėtojant ir remiant mokymo programas, skirtas  daugiakultūrės aplinkos valdymui ir darnaus mobilumo skatinimui. „Renault Foundation“ siekia atrasti jaunus talentus ir suteikti jiems geriausias sąlygas universitetų – partnerių pasauliniame tinkle. Kasmet fondo pagalba suteikiama apie 70 naujų studentų. Išsamiau apie fondą – www.fondation.renault.com

ParisTech – Paryžiaus mokslo ir technologijų institutas yra tyrimų ir tęstinio mokymo centras, kurį sudaro 12 mokyklų, kurios yra instituto steigėjos ir narės. Institito pagrindinis tikslas yra pritraukti ir paruošti geriausius talentus bei gerinti švietimo ir mokslinių tyrimų lygį pasauliniu mastu. 2009 m. „Renault”, „Renault Foundation“ ir „ParisTech“ įkūrė „Tvaraus mobilumo institutą“, kuris atlieka ir skatina mokslinius tyrimus naujų mobilumo formų ir sistemų srityse bei vykdo kitus šios srities projektus.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: