(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kauno miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos tarnyba, atsižvelgdama į Miesto įvaizdžio ir turizmo skyriaus žodinį prašymą, vasario mėnesį tikrino, kaip M. Daukšos gatvėje laikomasi Kauno miesto savivaldybės tarybos patvirtintų Kauno miesto išorinės vaizdinės reklamos įrengimo taisyklių.

Buvo patikrintos ir įvertintos 59 reklaminės iškabos. Dvidešimčiai nelegalių reklamų skleidėjų, kurie nepanoro pašalinti nelegalias reklamas arba nesutiko turimas reklamas susiderinti taip, kad atitiktų Kauno miesto savivaldybės tarybos patvirtintoms taisyklėms, buvo surašyti Administracinių teisės pažeidimų protokolai, dešimties reklaminių iškabų nepavyko nustatyti savininkų (bešeimininkės reklamos), trys reklamų skleidėjai pašalino nelegalias reklamas.

Visi reklamų skleidėjai, su kuriais pavyko susisiekti, supažindinti su Kauno miesto išorinės vaizdinės reklamos įrengimo taisyklėmis, paraginti legalizuoti (suderinti) turimas
nelegalias reklamas.

Artėjant tarptautinėms Hanzos dienoms ir Europos krepšinio čempionatui, kuomet Kaunas priims gausias Lietuvos ir užsienio šalių delegacijas, norime paraginti verslininkus pasirūpinti mūsų miesto gražinimu, atidžiau peržiūrėti Kauno miesto išorinės vaizdinės reklamos įrengimo taisykles ir skleisti tik legalias, atitinkančias minėtas taisykles, reklamas.

Informuojame, kad Viešosios tvarkos tarnyba taip pat rūpinsis mūsų miesto gražinimu ir artimiausiu laiku tikrins, kaip laikomasi Kauno miesto išorinės vaizdinės reklamos įrengimo taisyklių Vilniaus, M. Valančiaus, Kumelių ir kitose miesto centro gatvėse.

Primename, kad savivaldybių tarybų patvirtintų išorinės reklamos įrengimo taisyklių nesilaikymas užtraukia baudą nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų (ATPK 214(1) str. 3 d.), o nusižengus pakartotinai – užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio iki dviejų tūkstančių litų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: