(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Rugsėjo 28 d., Kauno miesto meras Rimantas Mikaitis susitiko su „Ryanair“ pardavimų ir marketingo vadove Katarzyna Gaborec ir Kauno oro uosto generaliniu direktoriumi Arijandu Šliupu.

Buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės, reklamuojant Kauną kaip vieną iš „Ryanair” skrydžių krypčių visoje Europoje.

Kauno oro uostas yra vienas sparčiausiai augančių oro uostų Europoje, labai greitai užkariauja pigius skrydžius besirenkančių keleivių simpatijas. Iš laikinosios sostinės keleiviai gali keliauti 20 skirtingomis kryptimis.

Per pirmąjį 2011 metų pusmetį Kauno oro uostas aptarnavo beveik 40 proc. daugiau keleivių nei per tą patį laikotarpį praėjusiais metais. Skrydžių skaičius per pirmąjį šių metų pusmetį padidėjo 20 proc.

„Mūsų tikslas paprastas – ne tik teikti pigiausias skrydžių paslaugas Europoje, bet norime, kad klientai kiekvienais metais turėtų galimybę pasiekti naujus miestus, šalis, pateikti jiems kuo išsamesnę informaciją apie maršrutus”, – pasakojo „Ryanair“ pardavimų ir marketingo vadove Katarzyna Gaborec.

„Ryanair” manymu, informacijos ir reklamos apie maršrutą į Kauną yra per mažai, nors kitos šalys labai domisi Lietuva ir Kaunu.
Miesto vadovas Rimantas Mikaitis pažadėjo, kad sudarinėjant kitų metų savivaldybės biudžetą bus aptartas šis klausimas.

„Mes labai glaudžiai bendradarbiaujam su Kauno oro uosto vadovybe, todėl įvertinsim visus pasiūlymus ir pažiūrėsim, kiek leis mūsų galimybės“, – sakė meras R. Mikaitis.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: