(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Trečiadienį Kauno miesto savivaldybėje lankėsi Maltos ordino atstovai, kuriuos priėmė mero pavaduotojas Algimantas Kurlavičius ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Zenonas Abramavičius.

Maltos ordino generalinis atstovas Bruno Kaspar, fondų paieškos direktorė Renata Gaidienė, programų direktorė Rasa Stukienė ir Maltos ordino Kauno savanorių atstovė informavo, kad Kaune Maltos ordino veikla trumpam buvo nutrūkusi, todėl dabar ji atgaivinama.

Maltos ordinas Kaune, prie Šv. Antano Paduviečio bažnyčios, yra įsteigęs vaikų dienos centrą, kuriame susiburia vaikai iš probleminių šeimų. Čia jie gauna maisto, gali pasirengti pamokoms, žaisti, bendrauti tarpusavyje ir su globėjais.

Maltos ordinas kasmet rengia akcijas „Kalėdinė sriuba vargšams“, palaiko ryšius su Kauno apskrities ligonine, penkiolikai sergančių ir visiškos negalios žmonių į namus pristato karštą maistą.

Kaune veikia Maltos ordino savanorių grupė, tačiau ji neturi patalpų, neturi kur susitikti, aptarti darbo ir veiklos klausimus, todėl Savivaldybėje apsilankiusieji atstovai prašė, kad jiems būtų suteiktos patalpos, kurias jie patys pasižada išlaikyti.

Mero pavaduotojas A. Kurlavičius ir Z. Abramavičius pažadėjo pasirūpinti, kad Maltos ordino atstovams patalpos Kaune būtų suteiktos.

Delegacijos nariai domėjosi socialinių paslaugų poreikiu ir slaugos aktualijomis, pareiškė norą  bendrauti su kitomis labdaros organizacijomis, veikiančiomis Kaune. Akcentavo, kad veiklą reikia koordinuoti, nes kartais pasitaiko atvejų, jog tą patį žmogų globoja ir vieni, ir kiti, o kai kurie lieka be globos ir dėmesio.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: