© Gintės Vasiliauskaitės nuotr. KaunoZinios.lt

Nuo birželio 26-osios SEB banko klientams, sudarantiems ar keičiantiems elektroninių paslaugų teikimo sutartis ir prisijungiantiems prie banko paslaugų internetu sistemos naudojantis banko išduota slaptažodžių kortele, bus taikomi nauji didžiausi atliekamų operacijų limitai.

Per vieną dieną bus galima atlikti operacijų, kurių suma neviršys 1 tūkst. litų, o mėnesiui bus taikomas 5 tūkst. litų operacijų limitas – tai reiškia, kad tokių apribojimų išvengti norintys banko klientai privalės įsigyti elektroninius slaptažodžių generatorius, pirmadienį praneša “Kauno diena”.

Pats bankas aiškina, kad nauji operacijų limitai bus taikomi siekiant užtikrinti didesnį klientų lėšų saugumą ir apriboti nusikalstamos veiklos atvejus, kai ant kortelės surašytus slaptažodžius iš gyventojų išgauna telefoniniai sukčiai, tačiau nesunku apskaičiuoti, kad iš šios naujovės bankas irgi turės nemenkos naudos.

Manoma, kad naujovės palies apie 800 tūkst. banko klientų, nes elektroninės bankininkystės paslaugų sutartis vis tiek anksčiau ar vėliau reikės atnaujinti.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: