Seimo etikos sargai siūlo A.Kubiliui nedalyvauti komisijoje dėl energetikos projektų

Paskelbė: BNS Data: 2013-11-12 06:22

Spausdinti | Komentarai

Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) siūlo opozicijos lyderiui, konservatoriui Andriui Kubiliui nusišalinti nuo buvusios Vyriausybės pradėtus energetikos projektus tiriančios laikinosios komisijos veiklos dėl galimo interesų konflikto.

Tokį sprendimą, kuris yra rekomendacinio pobūdžio, Etikos ir procedūrų komisija antradienį priėmė 11 parlamentarų balsavus už ir dviem prieš.

“Esu tiesiog sujaudintas tokio dėmesio, kuris parodo, kad valdančioji koalicija išsigando A.Kubiliaus dalyvavimo komisijos darbe”, – reaguodamas į sprendimą replikavo A.Kubilius.

Jis sakė nesuvokiantis sprendimo, kad darbas premjeru praėjusią kadenciją gali būti traktuojamas kaip privatus interesas.

Birželio 11 dieną sudaryta laikinoji komisija aiškinasi buvusios Vyriausybės pradėtus strateginius energetikos projektus. Darbą ji turi baigti iki lapkričio 15 dienos, tačiau planuoja prašyti terminą pratęsti.

Iš viso komisijoje dirba 12 parlamentarų, iš kurių opozicijai priklauso keturi parlamentarai, tarp jų ir buvęs premjeras konservatorius A.Kubilius.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
traffix.lt