(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Seimo narys Justinas Urbanavičius kartu su Kauno rajono savivaldybės atstovais, Kauno miesto ir rajono Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų jaunimu, moksleiviais Babtų gimnazijos kieme pasodino ąžuoliuką. Šį tvirtybės simbolį parlamentaras atvežė dovanų. Medelių sodinimo šventę sumaniusi Kauno rajono bei miesto Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų jaunuomenė taip kvietė prisidėti prie spalio 14–18 dienomis Kauno jaunimo organizacijų rengiamos Jaunimo savaitės renginių.

Po medelio sodinimo šventės Seimo narys J. Urbanavičius, Kauno rajono mero pavaduotoja N. Kliučienė, Kauno rajono savivaldybės tarybos nariai Z. Kalesinskas ir Babtuose gyvenantis Č. Paulauskas buvo pakviesti į istorijos pamoką. Pamoką pradėjęs Babtų gimnazijos istorijos mokytojas M. Dulskis pasidžiaugė mūsų šalies per beveik 20 nepriklausomybės metų pasiekta pažanga. Tačiau nerimą kelia nūdienos jaunimo ketinimai savo ateitį kurti ne Lietuvoje.

Matydami jauną Seimo narį, gimnazistai klausė apie jo sėkmės formulę. “Mano sėkmės formulė – atkaklus ir kryptingas darbas, užsibrėžto tikslo siekimas, o pamatinių žmoniškųjų vertybių šaltinis – tėvelių ir senelių pavyzdys”, – kalbėjo J. Urbanavičius. Parlamentaras su mokiniais diskutavo apie švietimo reformą, pasakojo apie darbą Seime, kvietė jaunus žmones būti aktyviais, burtis į organizacijas.

Vėliau, Babtų gimnazijos direktoriaus lydimi, Seimo narys J. Urbanavičius ir kiti svečiai dairėsi po puikias, moderniai įrengtas klases, biblioteką, erdvią sporto salę, valgyklą. Atminimui apie viešnagę parlamentaras J. Urbanavičius Babtų gimnazijai padovanojo knygų.

Daiva Veličkienė

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: