(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kaip ir kiekvienas metais Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė (VDU SA) pavasarį pasitinka organizuodama tradicinį „VDU Pavasario festivalį”. Jis skirtas ne tik VDU studentams, bet ir visai Kauno miesto bendruomenei. Šiais metais devintasis „VDU Pavasario festivalis 2010″ vyks balandžio 18-21 dienomis.

Programa:

Sekmadienis (04.18d.)

12:00 – Aitvarų šou.
Vieta: Nemuno sala.
Kauno Nemuno saloje vyks nuotabiausias, šeimyniškiausias ir smagiausias „Aitvarų šou”! Kviečiame į Nemuno salą, išmokti pasigaminti savo aitvarą ir paleisti jį. Negana to, turėsite progą pamatyti daugybę aitvarų danguje vienu metu. Jūsų pagaminti aitvarai nuspalvins Kauno dangų ryškiausiomis spalvomis ir Jūs būsite šio įvykio dalimi. Laukiame tavęs su būriu draugų Nemuno saloje!

17:00 – Metalo rūmai leidžiasi.
Vieta: Nuo Vileikos g. 8 iki Kauno amfiteatro.
Tradicinis VDU SA renginys, kuriame šiais metais automobilius pakeis dviračiai ir kitos ekologiškos transporto priemonės.

18:00 – Vėjo pakavimas.
Vieta: Kauno amfiteatras.
Nuotaikingas renginys visai Kauno miesto bendruomenei. Jo metu pakuosime vėją, pūsime burbulus. Mums padės Laimikis.lt komanda — „Vėjo pakavimo” pradininkai Lietuvoje. Atsinešk muilo burbulų, nepamiršk draugo ir geros nuotaikos. Visi kartu gaudysime vėją, pūsime burbulus ir lauksime „VDU Pavasario festivalio” atidarymo koncerto.

19:00 – Atidarymo koncertas su Linu Adomaičiu ir styginiu kvartetu “Stringplay”, bei grupė SKAMP.
Vieta: Kauno amfiteatras.
Renginys nemokamas.
„VDU Pavasario festivalio” pradžią pasitiksime įspūdingu koncertu Kauno amfiteatre. Mums gros Linas Adomaitis su styginių kvartetu „Stringplay” ir grupė SKAMP. Gera muzika, draugų kompanija ir jauki aplinka garantuoja nepamirštamą vakarą drauge su VDU Studentų atstovybe. Ateik, esi laukiamas!

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: