Šeštoji "Viči-Aisčių" pergalė LMKL lygoje iš eilės
(c) A. Didžgalvio archyvo nuotr.

Pergalinga Kauno „VIČI-Aisčių“ serija LMKL lygoje tęsiasi. Lietuvos čempionės savo aikštėje rezultatu 89:68 (25:15, 21:19, 20:16, 23:18) nugalėjo Klaipėdos „Lemminkainen“ ir, iškovojusi šeštają pergalę čempionate iš tiek pat galimų, pirmauja lygoje.

Aikštės šeimininkių pranašumas dar pirmajame kėlinuke tapo dviženkliu po Tatsianos Likhtarovič dvitaškio – 20:9. Antrojo ketvirčio pradžioje „VIČI-Aisčių“ atotrūkis padidėjo iki 15 taškų, tačiau uostamiesčio krepšininkėms sumažinti deficitą beveik per pusę užteko vos minutės. Po Inesos Visgaudaitės dviejų baudos metimų – 29:21. Kaunietėms tik prieš didžiąją pertrauką pavyko susigrąžinti dviženklę persvarą po 5 iš eilės Courtnay Pilypaitis taškų.

Trečiojo kėlinuko penktąją minutę, Vitai Kuktienei pataikius tolimą metimą, komandas skyrė 20 taškų – 58:38. Tačiau dar po keturių minučių Mantas Šernius buvo priverstas prašyti minutės petraukėlės, kai, daugiausiai Monikos Grigalauskytės rezultatyviaus žaidimo dėka, „Lemminkainen“ laimėjo atkarpą 12:2.

Ketvirtojo kėlinuko viduryje „VIČI-Aisčių“ treneris dar kartą paprašė minutės pertaukėlės, nes jo vadovaujamos komandos turėta18 taškų persvara sumažėjo iki 12 taškų – 73:61.

Nors po jos Rita Milieškienė pataikė dvitaškį su Mantės Kvederavičiūtės pražanga, o “Lemminkainen” dar labiau priartėjo, tačiau dvikovos pabaiga priklausė Linai Pikčiutei. „VIČI-Aisčių“ puolėja į savo buvusio klubo krepšį įmetė 12 iš paskutinių 16 komandos taškų ir labiausiai prisidėjo prie to, kad aikštelės šeimininkės neleistų suabejoti savo pranašumu.

Nugalėtojų gretose rezultatyviaysiai žaidė C. Pilypaitis, pelniusi 19 taškų, V. Kuktienė pridėjo 16, L. Pikčiutė – 15 taškų.

„Lemminkainen“ komandai L. Aglinskaitė surinko 18, M. Grigalauskytė – 13, I. Visgaudaitė – 11 taškų.