Dedamos pastangos, kad projektas Vilkijoje būtų užbaigtas laiku
(c) Kauno rajono savivaldybės archyvo nuotr.

Vasarą strigę darbai Vilkijoje vėl pajudėjo. Šiuo metu jau išasfaltuota dalis Kauno gatvės nuo Vydūno alėjos iki seniūnijos. Ši vieta labiausiai buvo niokojama liūčių metu.

Likusioje Kauno gatvės dalyje sutankintas gruntas, pasirengta asfaltavimui. Atliekamus darbus prižiūri ir kontroliuoja techninės priežiūros specialistai. Iš Kauno gatvės kelininkai persikels į Bažnyčios gatvę. Sutvarkyti projekto vykdymo metu išardytas, sunkiai pravažiuojamas ir praeinamas gatves planuojama spalio antroje pusėje.

Kauno rajono savivaldybė kartu su UAB „Giraitės vandenys“ įgyvendina projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Kauno rajone (Karmėlavoje ir Ramučiuose, Neveronyse, Raudondvaryje, Vilkijoje, Šlienavoje)“.

Praėjusių metų gegužę, po įvykdytų viešųjų pirkimų, buvo pasirašyta rangos sutartis su UAB „Sienojus“ ir UAB „Steiner“ dėl nuotekų tinklų įrengimo Vilkijos mieste.

Aplinkos projektų valdymo agentūra pervedė UAB „Sienojus“ avansą, tačiau darbai nebuvo atliekami. Paaiškėjo, kad „Sienojus“ bankrutavo, „Steiner“ taip pat išgyvena sunkmetį. Savivaldybė surengė keletą pasitarimų su rangovais dėl darbų kokybės ir grafiko nesilaikymo, tačiau tai rezultatų nedavė.

Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas rugpjūčio 26 dieną kreipėsi į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą prie Vidaus reikalų ministerijos ir paprašė ištirti, ar UAB „Sienojus“, panaudodama ne pagal paskirtį, neiššvaistė gauto beveik 420 000 Lt avanso ir ar tuo nepadarė didelės žalos valstybei ir Savivaldybei.

Savivaldybė deda pastangas, kad projektas būtų užbaigtas laiku, domisi jo eiga. Vilkijoje lankėsi ir naujai sutvarkytų gatvių kokybe domėjosi Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Ričardas Pudževelis ir jo pavaduotojas Kęstutis Povilaitis.

Kartu su Vilkijos seniūnu Leonardu Degliumi, UAB „Giraitės vandenys“ vadovu Gičiu Urbeliu ir UAB „Kauno keliai“ atstovu Vytautu Stanislovaičiu aptarta esama situacija, darbų eiga ir grafikas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: