(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Pirmosiose Ledo ritulio Lygos atvirojo čempionato rungtynėse tarp Kauno “Sparnų” komanda triuškinančiu rezultatu 15:0 (7:0; 5:0; 3:0) įveikė Vilniaus “Meteorą”.

Jau nuo pirmų rungtynių minučių akivaidžiai pranašesni buvo “Sparnų” komandos žaidėjai. Kauniečių lyderiams P.Kareckui (Nr.15), L.Paražinskui (Nr.22) ir V.Sajui (Nr.8) negalėjo prilygti nei vienas “Meteoro” komandos narys. Tai sąlygojo tokią “krušą” įvarčių jau pirmajame kėlinyje – 7:0.

Antrajame ir trečiajame kėliniuose vaizdas aikštelėje praktiškai buvo toks pat, kaip ir pirmoje rungtynių dalyje – “Sparnai” buvo greitesni, techniškesni ir taktiškai pranašesni. Reiktų pažymėti, kad net ir tokioje situacijoje “Meteoro” komandos žaidėjai kovėsi iš visų jėgų ir stengėsi pelnyti bent “prestižo” įvartį, bet jėgos šį kartą buvo labai jau nelygios.

Kauno “Sparnai” ekipa pademonstravo tikrai aukšto lygio ledo ritulį ir nors LRL čempionate jie dalyvauja pirmą kartą, komanda pretenduos į aukščiausius apdovanojimus.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai buvo L.Paražinskas(Nr.22) – 4 įv. ir 1 perd.; V.Sajus (Nr.8) – 4 įv.; P.Kareckas (Nr.15) – 3 įv. ir 1 perd.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: