(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Kaskart vis daugiau jaunimo susidomėjimo sulaukiantis STARtuok! jau gegužės 11 d. kviečia į ketvirtąjį reklamai skirtą seminarą. Šių metų seminarų ciklui užbaigti organizatoriai pakvietė tarptautinės prodiuserių kompanijos „Dansu“ atstovą Ernestą Jankauską.

„Dansu“ – tik nuo 2006 m. veikianti, tačiau jau tapusi viena geriausių prodiuserių kompanijų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pabaltyje.  „Jie, mano nuomone – geriausi Lietuvoje ir vieni geriausių regione. Tai ne tik reklamų, bet taip pat serialų ir filmų (didelių filmų) prodiuseriai, turintys didžiulį idėjų bei patirties bagažą“, – sakė pirmojo seminaro lektorius Antonio Bechtle.

Ketvirtojo STARtuok! seminaro lektorius Ernestas Jankauskas, panašu, įgūdžių taip pat nestokoja. Ernestas dirbo su tokiomis kompanijomis kaip Omnitel, Vodafone, SEB bankas, prodiusavo Carlsberg, Kalnapilio, Doritos, SBA baldų ir daug kitų reklamų bei reklaminių kampanijų.

Lektorius kviečia seminaro dalyvius į atvirą diskusiją: jeigu turėtumėte užduotį nufilmuoti reklamą tokio atomobilio, kuriame net drambliui būtų patogu važiuoti. Ką darytumėte?

a) Visomis išgalėmis stengtumėtės sutalpintį dramblį į automobilį, rizikuodami, kad automobilis niekaip neatrodys patogesnis.

b) filmavimui pagaminsite tokį automobilį, kuriame tipltų bet koks dramblys, bet mašina bus nefunkcionali, nes tokių kelių niekur nerasite.

c) nedarysite nieko ir atsisakysite projekto paaiškindami pirmų punktų šalutinius poveikius ir gali būti, klientas daugiau niekada nebesikreips į jus?

Ketvirtojo STARtuok! seminaro diskusijų objektas – kokybė: scenarijuose, pasiruošime ir atlikime.

Seminaro data: gegužės 11 d., 18 val.

Seminaro tema: Dramblio talpinimas į automobilį

Seminaro vieta: Muitinės g. 6, Kaunas, 5 auditorija

Registracija į seminarą: http://startuok.vukhf.lt/registracija

Agnė Sabaliauskaitė

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: