© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Praėjusių metų lapkričio pabaigoje Rygoje sugriuvęs prekybos centras “Maxima” supurtė nekilnojamojo turto ir mažmeninės prekybos sektorius, tačiau, priešingai nei buvo tikėtasi, nepadarė įtakos draudimo rinkai.

Rygoje tebevyksta nelaimės aplinkybių tyrimas, todėl šį rudenį “Ergo” draudimo bendrovė Latvijoje jau tikisi gauti oficialias ekspertų išvadas apie sugriuvusį “Maxima” prekybos centrą ir priimti sprendimą, ar tai buvo draudiminis įvykis, rašo portalas eversus.lt

“Numatyta, kad išvados bus paskelbtos šių metų rudenį. Mūsų bendrovė yra suformavusi rezervus ir yra pasirengusi gretais įvykdyti visus savo sutartinius įsipreigojimus. Belieka sulaukti oficialių ekspertų išvadų”, – teigė “Ergo Insurance” Korporatyvinės komunikacijos direktorė Baltijos šalyse Lina Jakučionienė.

Anot jos, rezervai yra suformuoti vadovaujantis draudimo sutartyje numatyta draudimo apsaugos apimtimi, o bendra atlygintina suma gali siekti kelis milijonus eurų.

Iškart po pernai įvykusios tragedijos draudikai prognozavo, kad mažmeninei prekybai gali kilti draudimo kaina, tačiau kol kas šios prognozės nepasitvirtino.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: