(c) Artūro Ševelkovo archyvo nuotr.

Marijampolės sporto centre „Sūduva“ vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras, skirtas vienam iš geriausių visų laikų Marijampolės imtynininkų Povilui Grigui atminti.

Sportininkai kovojo trijose amžiaus grupėse. Tarp 1999 metais gimusių ir jaunesnių sportininkų pirmąsias vietas iškovojo panevėžietis M.Indriuškevičius (30 kg), K.Pociūnas (33 kg) iš Joniškio ir kaunietis A.Lygnugaris (36 kg).

Keturiolikmečių ir jaunesnių imtynininkų turnyre išsiskyrė marijampolietis Vygandas Degutis. Jis iškovojo pirmąją vietą dvejose svorio kategorijose – iki 59 ir iki 66 kilogramų. Savo grumtynėse ant kilimo Vygandas neprarado nei vieno taško!

Amžiaus grupėje, kur varžėsi 1993 gimimo metų ir jaunesni sportininkai aukso medalius laimėjo A.Matiuta (65 kg) iš Baltarusijos ir joniškietis B.Keršys (72 kg).

Turnyre kovojo 107 sportininkai iš Kazlų Rūdos, Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Joniškio, Panevėžio, Anykščių, Tauragės, Marijampolės, taip pat svečiai iš Lenkijos ir Baltarusijos.