Organizatorių archyvo nuotr.

Kuro filtras yra būtinas optimaliam variklio veikimui ir, kaip ir dabar jūsų transporto priemonės komponentams, reikalauja reguliarios priežiūros. Kuras, kuris įpilamas į jūsų automobilį, naudojamas varikliui maitinti. Tačiau teršalai, tokie kaip purvas, šiukšlės ir kitos kure esančios dalelės, gali pakenkti jūsų automobilio varikliui. Kuro filtras skirtas išfiltruoti tokias priemaišas prieš jiems patenkant į variklį, kad jūsų variklis naudotų tik gryną kurą. Tačiau laikui bėgant kuro filtrai gali užsikimšti ir užsiteršti kietosiomis dalelėmis.

Jei jūsų transporto priemonė pradeda rodyti simptomus tokius kaip: sumažėjusi galia velkant arba važiuojant į kalną, šiurkštus paleidimas, drebančios tuščiosios eigos, vangi akceleracija arba variklio dvejonės paspaudus akseleracijos pedalą, gali būti laikas patikrinti degalų sistemą profesionalams, nes tai yra jūsų automobilio atsakas į neefektyvų degalų tiekimą.

Naujesnėse transporto priemonėse yra filtras, esantis kuro bako viduje ir keičiamas tik pakeitus kuro siurblio mazgą. Šiandieninės transporto priemonės labai skiriasi nuo praeityje naudotų degalų purkštukų ir degalų sistemų patobulinimais. Todėl dėl šių patobulinimų degalų purkštukai tampa jautresni šiukšlėms, kurios užkemša kanalus ir pažeidžia purkštuką. Dėl purkštukų pažeidimo degalų išsiskyrimas iš purškimo keičiasi į silpną lašėjimą, o tai turi įtakos degimo procesui. Anksčiau kuro filtrą buvo rekomenduojama keisti kas 20 000–30 000 kilometrų. Tačiau patobulinus kurą ir šiuolaikines transporto priemones, filtrus galima keisti kas 60 000 kilometrų. Būtinai perskaitykite savo automobilio vadovą arba pasikalbėkite su patikimu mechaniku, kad nustatytumėte tinkamiausią laiką pakeisti kuro filtrą.

Prižiūrėkite kuro sistemą

Automobilio techninė priežiūra keičiant alyvą ir retkarčiais nuplaunant skysčius yra gyvybiškai svarbi jūsų automobilio veikimui, tačiau nepamirškite 4 etapų degalų sistemos valymo svarbos. Šis valymas, atliekamas maždaug kas 30 000 kilometrų, padės užtikrinti, kad išnaudotumėte visas transporto priemonės degalų sistemos galimybes, kad variklis veiktų kaip naujas. Štai ko galite tikėtis valydami:

Variklio anglies dioksidas – pašalina nuosėdas, suskaidydamas variklyje esančią anglį iš stūmoklių, vožtuvų ir įsiurbimo angos. Anglies pašalinimas leidžia vožtuvams tinkamai veikti. Taigi, sukuriant didžiausią suspaudimą, padidėja degalų absorbcija.

Degalų įpurškimo paslauga – išvalo mažą adatą arba rutulį ir purkštuko lizdą, kad būtų užtikrintas optimalus variklio degimo purškimas. Kai transporto priemonė nevažiuoja, purkštuve kaupiasi kuro balos ir susidaro degalų perteklius. Ši paslauga išvalo ir pašalina nuosėdas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: