(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Ar žinote, kad iki „Gatvės muzikos dienos Kaune“ liko vos pora savaičių? Jau dabar instrumentus ir balsus ruošia trys dešimtys muzikos grupių bei atlikėjų, šokių batelius iš spintos traukia šokių kolektyvai.

Kaip ir kasmet, pirmąjį gegužės šeštadienį centrinė miesto dalis atvers savo gatves ir skverus visiems muzikaliems miestiečiams. Todėl visus dainuojančius, grojančius, šokančius ir kuriančius kauniečius, kurie dar neišdrįso užsiregistruoti, taip pat kviečiame prisijungti prie skambančio miesto idėjos.

Šiais metais šventė vyks ne tik Laisvės alėjoje, bet ir Vilniaus gatvėje. Atsižvelgiant į miestiečių pageidavimus, senamiestyje įkuriama akustinė zona skirta būtent akustiniams atlikėjams. Čia šventės dieną bus griežtai prašoma groti be papildomų įgarsinimų. O visi, kurių pasirodymams reikės daugiau erdvės ir garso, kviečiami registruotis į kasmetines zonas Laisvės alėjoje.

„Gatvės muzikos dienos Kaune“ organizatoriai siekia, kad ne tik dalyviai, bet ir žiūrovai galėtų pasijusti šventės dalimi, – ruošiamos specialios muzikinės dienos staigmenos, kuriose galės dalyvauti kiekvienas. Tereikės tinkamu laiku atsirasti nuordytose vietose, „Gatvės muzikos dienos Kaune“ programėlėse. Jas miestiečiai gaus likus keletui dienų iki šventės ir jos metu.

Renginį antrą kartą vainikuos „Gatvės muzikos dienos“ tradicija tapusi „Drum2gether“ būgnų improvizacija. Nuo 19 val. 45 min. šventės dalyviai, savanoriai, kauniečiai bei miesto svečiai kviečiami kurti ritmus aikštelėje prie centrinio pašto. Dalyvauti gali visi norintys: profesionalūs perkusininkai, mėgėjai ar nieko bendro su muzika neturintys žmonės, tačiau besimėgaujantys būgnų dūžiais ir buvimo kartu dvasia. Neturintys mušamojo instrumento, galės instrumentą gauti arba pasigaminti vietoje.

„Gatvės muzikos diena” vyks gegužės 7 dieną. Registracija veiks iki pat šventės, tačiau norintys patekti į spausdintą šventės programėlę turėtų suskubti užsiregistruoti iki balandžio 27 dienos oficialiame šventės Kaune tinklalapyje www.gmdkaune.lt.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: