(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse skelbiama konkurso „Darni šeima 2010“ pradžia. Sėkmingai startavęs praėjusiais metais, konkursas sulaukė ne tik didelės visuomenės paramos, bet ir gražaus norinčiųjų dalyvauti jame būrio. Akivaizdu, kad Lietuvoje yra gausu darnių, gražių, išradingų šeimų. Konkurso organizatoriai yra įsitikinę, kad tokių šeimų yra daug daugiau! Šeimos, kurios 2009 metais konkurse nedrįso, o gal nespėjo dalyvauti, kviečiamos tai padaryti šiemet.

Pasak Socialinės apsaugos ir darbo ministro D. Jankausko, neabejotinai šeima yra valstybės pagrindas, juk joje pajuntami ir išmokstami svarbiausi kiekvienam iš mūsų dalykai: meilė, pagarba, rūpestis, kūryba, darbštumas. „Kuo daugiau darnių šeimų gyvens mūsų šalyje, tuo saugiau ir geriau jausis kiekvienas mūsų šalies gyventojas. Džiaukimės ir didžiuokimės, kalbėkime apie tai ir dalinkimės gerąja patirtimi“,- kviečia ministras.

Skelbiamos konkurso „Darni šeima 2010“ nominacijos: „Už šeimos tradicijų puoselėjimą“, „Už kartų santarvę“, „Už bendruomeniškumą“, „Už globą ir rūpestį silpniausiais šeimos nariais“, „Už kūrybingumą, vienijantį šeimą“.

Kiekviena iš nominacijų atskleidžia visoms šeimoms bendrus ir svarbius dalykus. Tad į jas gali pretenduoti įvairios šeimos: ką tik susikūrusios ir jau turinčios didelę šeimyninio gyvenimo patirtį, jau užauginusios vaikus, dar tik laukiančios atžalų ir „gandrų nesulaukiančios“ šeimos.

Kviečiame siųsti pasakojimus apie savo šeimas su nuotraukomis. Tai bus publikuojama interneto svetainėje www.darni-seima.lt. Už patikusias šeimas bus galima balsuoti, komentuoti ar palinkėti šeimoms sėkmės. Svetainės lankytojai rinks savo favoritus, jiems – specialusis publikos prizas.

Kviečiame visus norinčius pradėti registruotis jau šiandien. Galite tai daryti iki š.m. gegužės 2 d. Baigiamasis renginys ir nugalėtojų apdovanojimai vyks Tarptautinės šeimos dienos išvakarėse, gegužės 14 dieną, LR Seime.

Visa išsami informacija apie konkursą ir konkurso sąlygas: www.darni-seima.lt.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: